Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

T31 - Automatyczne zamykanie szyberdachu i szyb


wojtgor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś wie czy się da ustawić żeby szyberdach i szyby zamykały sie automatycznie przy zamykaniu auta ciągle o nich zapominam ponieważ wcześniej miałem w innym aucie takie coś :(, teraz jak mam wymarzone autko to brakuje mi takiej opcji???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie to auto ale coraz bardziej mi przypomina model do składania Adama Słodowego wszystko trzeba dokupić ;) takie proste rzeczy które są w dużo tańszych autach. Jeszcze musze znaleść moduł gaszenia i zapalania świateł...

 

Dopytam jeszcze gdzie to można kupić?

 

Dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że z Warszawy, więc na bank na Wolumenie, poza tym poszukaj w necie może.

W 2001 roku zmnieniłem branżę na telekomunikacyjną i nie jestem w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do serwisu, póki co na gwarancji jet auto wiec zrobię to drorzej ale z zachowaniem gwarancji, w sumie światła i domykanie około 550 netto będzie kosztowało.

 

Dzięki bardzo za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przeczytaj to: http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=39191

Jest to tutorial do automatycznego zapalania/gaszenia świateł. Koszt 0 PLN :one:

 

Działa w Xtrailu T31. Sam już zmodyfikowałem tak światła i zaznaczam, że po tym zabiegu automatyczna praca wycieraczkek działa :one:

 

W serwisie montują jakiś taki moduł, który powoduje, zamknięcie szyb i szyberdachu po zamknięciu samochodu?? Jeśli tak, czy ma "TO" jakąś konkretną nazwę i ile to kosztuje??

 

Pozdrawiam

 

Vratko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak, czy ma "TO" jakąś konkretną nazwę i ile to kosztuje??

Pewnie chodzi o "moduł automatycznego domykania szyb", bo jak to inaczej nazwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ok dowiedziałem się że szyby bez problemu wstawia się moduł i domykają się, jednak z szyberdachem się tak nieda bo on ma jeden wyłącznik i jak szyber... będzie zamknięty i włączy się domykanie to się szyber... niedomknie ale uchyli, a jak bedzie otwarty to się wtedy zamknie, chodzi o to że jeden impuls włącznika uchyla lub domyka szyberdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Odgrzeję kotleta.

Czy ktoś już opanował temat ?

 

Mnie zależy wyłącznie na domykaniu szybra.

Ideałem byłoby to, co miałem w poprzednim samochodzie:

1. Wyłączenie silnika - słychać pojedynczy sygnał dźwiękowy (ostrzeżenie o zamiarze domknięcia szybra).

a. Brak naszej reakcji, szyber się domyka.

b. Wciskamy dedykowany przycisk, szyber pozostaje otwarty. Oczywiste, że potem, w każdej chwili, możemy domknąć w klasyczny sposób.

2. Po opuszczeniu pojazdu i zaryglowaniu drzwi, w zależności od wcześniejszego wyboru (a lub b ), szyber pozostaje zamknięty lub otwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...