Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

...


Gość notek

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe,fajnie Nissan chce wybrnąć ze sprawy,po prostu najlepiej spróbować zrobić z kierowcy idiotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooooo ... nissan przypomina trochę w zachowaniu programistę (przynajmniej takiego jak ja), który czasem zamiast zrobić coś dobrze od nowa, stara się naprawić coraz bardziej zawiłymi i pokręconymi sposobami to co sknocił na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam zazdroszczę że w nowszych autkach jest tyle gadzetów a czujnik temp zew i wewnętrzny to fajna sprawa ale jak przeczytałem działanie to dziękuje ,,,,

Gratulacje rozwiązania problemu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pirotechnik007

notek, Witam czy kolega notek mógłby zdradzić gdzie znajduje sie to magiczne miejsce w którym termometr działa prawidłowo mam P12 z 2004 roku i termometr zewnętrzny pokazuję dziwną temperaturę to znaczy zawsze większą niż jest obecnie (w zimę ) na zewnątrz dla przykładu jazda w trasie na zewnątrz ok -10 a termometr pokazuje + 30

Normalnie mikroklimat

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pirotechnik007

Ale temperatura zarówno spada jak samochód postoi choć chwilę i rośnie wraz ze wzrostem temperatury silnika czyli domyślam sie że jest zamontowany zbyt blisko chłodnicy lub innego ciepłego miejsca.

Moje pytanie może źle zadałem

Czy ktoś wie gdzie powinien być zamontowany termometr żeby wskazywał dość dokładnie temperaturę????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...