Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do Murano


Gość BESEL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli natraficie na ciekawe akcesoria do naszych samochodów to wrzucajcie je tutaj:)

 

Widziałem kiedyś murano ze zmienionym grillem ale co jak co mnie się to osobiście nie podoba:) a wyglada to tak:

 

70234eac7a24818am.jpg

b8a9224813d0a135m.jpg

a752be25e9f26d47m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bilro, widziałem mnóstwo zdjęc murano po tuningu i niestety nie jestem zwolennikiem przerobek w tym aucie jeśli chodzi o progi, spojlery, dokładki. ewentualnie delikatne sprawy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BESEL - ja z reguly jestem przeciwnikiem przerobek, samochod ma wygladac jakby wyjechal prosto z salonu, a to biale Murano, ktore wrzucilem to tylko wyjatek potwierdzajcy te regule. Chyba jedyny tuning optyczny jaki mi sie spodobal w Murancu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zobaczcie to - wyglada jak zupelnie inna fura, ale wg. mnie fajna przerobka

 

faktycznie, jak Punto albo inne Polo :diabel: :diabel: :diabel:

 

ten Muraniec mnie sie najbardziej podoba:) taki mroczny:) hehe

 

ten wygląda fajnie!!!

 

a ja swój "tjuning" rozpocząłem od wsadzenia owiewek po dwóch stronach (wygląda nieźle) i zamierzam dołożyć progi i być moze przednią rurkę ale boje sie ze wyjdzie kiszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romanista, owiewki miałem przy Dodge ale murano mi się z nimi nie widzi. swojego czasu myslałem o felgach 20 (jak dolar był po 2,5). teraz mi przeszło bo za felgi + opony musiałbym włożyć z 10 tys.

Nastepną rzecza jest końcówka wydechu. Myślałem wyrzuć tą oryginalną bo brzydko wyglada a założyc cos takliego:

http://moto.allegro.pl/item548794191_konco...p_promocja.html

http://moto.allegro.pl/item554416343_chrom...lumika_646.html

http://moto.allegro.pl/item554416337_chrom...lumika_650.html

 

 

to są tylko wzory. nie myśalem o konkretnej. Jest tylko jeden problem że nie wiem czy dałoby rade to ładnie zamontować bo w zderzaku jest wytłoczenie na okragłą rure:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BESEL_,

czyli chcesz zrobić 4 rury :-)

zrobić sie da ale trzeba redukcje zastosować i wtedy by nieco wystawały za zderzak.

a owiewki sa fajne. zrobie fotke jak skończy sie błotna pogoda i umyje Murańca :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dr slawooo, dzieki za fotke z czujnikami. Co prawda juz sie przyzwyczailem do ich braku, ale w wolnej chwili pewnie sie zainteresuje i sobie tez zamotuje.

Mam jeszcze jedno pytanie - montowales je samemu czy dostales auto juz z czujnikami? Interesuje mnie czy zderzaki nie maja piankowego wypelnienia, co utrudnia montaz czujnikow. Wiesz cos o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr slawooo

bilro.Czujniki sam montowałem a raczej firma :) ale byłem przy tym i wiem że jest dośc miejsca pomiędzy pianką a zderzakiem i bez najmniejszych problemów przechodzą czujki i kabelki :D Moja jedna rada to taka że jeżeli kupujesz 8 czujek na przód i tył to nie kupuj te z ekranikiem lcd ponieważ musisz to tak podłączyc że każde naciśnięcie hamulca uruchomi ekranik .w dzień to nie przeszkadza ale w nocy daje po oczkach :029: dlatego też musiałem 2 razy kase wydac .drugi kompletłu mam ze zwykłymi diodami i jest ok :D a czujki kupowałem na allegro za jakieś 160 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rzeczywiście tanio Cie to wyszło. może na wiosnę też zainstaluje, bo parkowanie w mieście bywa ciężkie. już kiedyś tyłkiem dotknąłem jakieś auto ale obyło sie bez szkód:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr slawooo

prawie rok i bez żadnych problemów :D a po co ci coś ładniejszego ekranik dajesz na podszybie a czujki jak czujki wszędzie takie same za pierwszy komplet zapłaciłem ten z ekranem prawie 300 zł a przy zmianie okazało się że wszysko łącznie z centralką jest takie same tyle tylko że masz diody i 100 zł do przodu a z doświadczenia i tak się nie gapisz w ekran tylko nasłuchujesz piskania i obserwujesz lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec w jeepie ma oryginalnie montowane czujniki i diody ma w bagażniku. tak ze jak patrze w srodkowe lusterko to widze te diody. one są przymocowane do podsufitki:) i powiedz mi jeszcze jedno... można je bez problemu pomalować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr slawooo

aha jeszcze jedno każde czujniki nawet te drogie działają z lekkim opóżnieniem tak więc jak ktoś szybko cofa to i tak przydzwoni z tym że jak pokazują 0 to mamy jeszcze 30 cm do przeszkody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...