Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Elektryka. Problem z odpaleniem


Gość dezerter

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dezerter

Przy odpalaniu nie dochodzi napięcie do rozrusznika. Sprawdzilem wszystkie bezpieczniki i są OK. Sądzę że to przekaźnik, tylko nie wiem który jest za to odpowiedzialny. Możecie mi podpowiedzieć i podsunąć jakis schemat przekaźników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dezerter

sorki :P 2,7 TD 1994

 

 

nie dochodzi napięcie, jak się podłaczy bezpośrednio do akumlatora to odpala. Jak się przekręci stacyjke to pstrykają tylko przekaźniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki :P 2,7 TD 1994

 

 

nie dochodzi napięcie, jak się podłaczy bezpośrednio do akumlatora to odpala. Jak się przekręci stacyjke to pstrykają tylko przekaźniki.

 

 

objaw miałem podobny w T II 2,7 tdi wyszło że stacyjka kaput zawsze jak po grzaniu świec chciałem szybko ( czytaj normalnie ) odpalić tylko słyszałem pstrykanie przekaźników dopiero jak bardzo ale to bardzo powoli przekręcałem kluczyk dalej żeby odpalic było oki odpalał... zobacz może tobie to też sie przytrafiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też obstawiał bym stacyjkę, ale jest pytanko gdzie podałeś ten prąd z akumulatora.

 

czy na wysterowanie elektrowłącznika, taki cienki zacisk na wsuwkę - jeśli tak to rozgrzeb stacyjkę

 

czy na główny zacisk rozrusznika, taką śrubę na klucz 13 - jeśli tam to bardziej bym obstawiał elektrowłącznik do wymiany :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...