Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Książka obsługi


Gość mauzer79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet się człowieku nie przywitasz, tylko potrzebuję instrukcji obsługi i mail... :kosci:

 

Zacytuję mistrza Kobuszewskiego "... a dzień dobry to kto powie ???"

 

Myślisz , że ktoś Ci pomoże.

 

Użyj funkcji szukaj to na pewno znajdziesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mauzer79

sory zachowałem sie jak gówniarz. wiecej to się nie powturzy. witam wszystkich uczestników forum. zaczynam dopiero tjeździć ty wspaniałym autem i zaczynam dopiero sie na własnem doświadczeniach dowiadywać o tym aucie. przyznam sie że już w nim spaliłem sprzęgło- zły dobór biegów, dlatego poprosiłem o pomoc żeby więcej nie robić takich pomyłek

 

[ Dodano: Pon 16 Mar, 2009 19:50 ]

sory wszystkich za pisownie za szbko pisze i czasami nie patrze jak pisze tylko odrazu wysyłam, co widać w tekście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A można by to gdzieś podkleić?? Kolejnym było by łatwiej znaleźć.

Jakoś nie mogę się oprzeć wrażeniu że jeszcze ktoś, kiedyś to pytanie zada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Na sam początek - witam wszystkich,

 

Nie chciałem zakładać nowego tematu. Poszukuję instrukcji/manuala do patrola z silnikiem TD42 - czy ktoś poratuje ?

Mam manuala technicznego , podaj maila to Ci prześlę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam serdecznie

 

Podepnę się pod temat jeśli można. Potrzebuję książkę napraw Patrola z 2000r z silnikiem 3,0Di Turbo. Jeśli komuś taka książeczka (najlepiej w języku polskim) zalega gdzieś na półce chętnie ją przyjmę - oczwiście nie za darmo.

 

Pozdrawiam

Karan79

 

P.S. W akcie desperacji przed wykonaniem w dniu jutrzejszym wymiany filtrów i wszelakich płynów jestem zmuszony prosić o pomoc w uzyskaniu instrukcji w formacie pdf. Mój adres: karan79@vp.pl

 

 

Napiszcie proszę czy warto zakupić np. taką książeczkę

 

http://allegro.pl/item1051199599_instrukcja_obslugi_nissan_patrol.html

 

Pozdrawiam

Edytowane przez karan79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hej drodzy koledzy

 

czy ktos jest w stanie wesprzeć polsko języczną książką do patrola GR Y60?

 

ewentualnie do pozyczenia do skanowania, oczywiscie z zastawem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam forumowiczow,

Jestem w poczatkowej fazie zapoznawania sie z autem, wiec potrzebuje instrukcji uzytkownika (owners manual) do Y61 3.0tdi, do tego z automatem... W sieci nie moge znalezc, sa tylko serwisowki. Moze ktos poczęstuje mnie plikiem albo dzialajacym linkiem? Bede rowniez wdzieczny za manuala do silnika td42, ktory zostal wszczepiony.

tufidatel(et)gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Wszystkich Patrolowców :)

Podpowiedzcie gdzie można zdobyć instrukcję obsługi po polskiemu do Patrola GR (krótki) automat ropożłop z 2004r.

 

Pozdrawiam,

Kasia

 

.................................................................

 

Już mam, kupiona w ASO, nie tania (200PLN) ale warto...w języku ojczystym lepiej się przyswaja taką lekturę.

 

Pozdrawiam...

Edytowane przez Katrinka75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
Gość wyluzowany33

Wiele osob pyta o manuala do Parcha Y61... jesli fabryczny to mam pdf-a. a jesli bardziej techniczny to proponuje heyesa, ale tego nie chce mi sie scanowac.

 

 

Witam Ciebie serdecznie!

 

Prosze podaj mi linka dp pdf i namiary na strone heyesa. dane tech ustawienia rozrzadu i pompy wtryskowej dla nissan patrol 3.l TD Y61

rok 2000.

 

bede serdecznie wdzieczny.

 

Pozdrawiam Andrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam wszystkich

Właśnie niedawno nabyłem Nissana Patrola gr 3.0 Di, 2000r. i jestem w trakcie doprowadzania tego auta do ładu, zacząłem od sprawdzenia szczelności głowicy i rozrządu ponieważ zapowietrzał mi się układ chłodzenia i dosyć często brakowało ogrzewania ale jest w tym samochodzie jeszcze parę innych rzeczy do poprawienia, jest to moje pierwsze auto terenowe i bardzo ułatwiła by mi życie książka lub instrukcja obsługi tego modelu ale nie mogę takowej nigdzie nabyć, jeżeli ktoś posiada i chciałby sprzedać taką literaturę jestem zainteresowany.

pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość LeszekVII

Witam wszystkich forumowiczów

Jestem na tym forum całkiem nowym członkiem i jestem dlatego, że od soboty stałem się właścicielem krótkiego Patrola z 93 roku z silnikiem 2,8. O tym aucie marzyłem od wielu lat ale żona uwazała, że kolejne auto jest mi nie potrzebne. Ziściły się moje plany. Kupiłem auto któro stało 7 lat nieużywane w szopie. pokryte pajeczynami i 2 mm kurzu. Oczywiście ma kilka usterek.pierwsze to pękła rurka hamulcowa, nie działało sprzęgło (pompa sprzegłowa nie dawała ciśnienia) i zapewno wyjdzie wiele innych rzeczy. Dlatego piszę z wielką prośbą o pomoc w znalezieniu instrukcji obsługi do tego auta w języku polskim, gdyż chciałbym wykonać wiele drobnych napraw sam a niestety nie mam sie czym podeprzeć. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Leszek

Edytowane przez LeszekVII
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam wszystkich bardzo serdecznie poszukuje do mego trollika GR 28 z roku 93 książki obsługi lecz po polsku a z tego co widzę jest ruski ang niem a niestety w tych językach najlepiej mi gwizdanie wychodzi i moje pytanie ma ktoś taką malinę dziękuje  

Edytowane przez SynekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

cześć wszystkim

Jakby ktoś coś potrzebował to dysponuję czymś takim jak Electronic Service Manual Nissan Patrol Y61.

Się wbija vin i wyskakuje odpowiedni manual serwisowy :)

Jest do pobrania z resztą z chomika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Chciałbym odświeżyć temat; mam Y60 z 95 roku 2.8TD i bardzo bym prosił o instrukcję

attachicon.gif20140417_152514.jpg

Pomożecie? Tak ładnie prosi ;)

Witam

Chciałbym odświeżyć temat; mam Y60 z 95 roku 2.8TD i bardzo bym prosił o instrukcję

attachicon.gif20140417_152514.jpg

Pomożecie? Tak ładnie prosi ;)

WITAM

Mamdo Y60 Haynes w języku niemieckim oraz eksploatacja i remont po rosyjsku moge przesłac ale do zwrotu ok. miesiąca,to samo znajdziesz w internecie

kontakt  piotr5524@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...