Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Książka obsługi


Gość mauzer79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, mam manuala do y60 GQ (po mojej szybkiej weryfikacji do parcha na piórach) jeśli ktoś potrzebuje to wyślę na meila. Mnie niestety nie ratuje, i prosił bym o wysłanie na mojego meila manuala do Y60 GR (czyli ze sprężynami)

 

 

 

seba_malpa@buziaczek.pl

 

 

 

 

Tak na wesoło: meila mi żona zakładała ;)

 

post-95802-0-61089300-1463512474_thumb.jpg

Edytowane przez seba_malpa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam szanownych kolegów,

Czy ktoś może mnie poratować książką/instrukcją/schematem elektrycznym do Patrola GR y61 1999r.

Szukałem na forum i w tym wątku ale linki są już nieaktualne, znalazłem tylko manuala do y60.

Ewentualnie czy możecie polecić jakąś książkę w temacie mojego GR.

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witajcie Serdecznie Koledzy & Koleżanki,

 

ostatnio stałem się szczęśliwym posiadaczem Patrola :-)

jest to Patrol GR Y61 z 2005 roku.

 

Chciałbym mieć do niego instrukcję serwisową i użytkownika. Czy ktoś jest w stanie poratować takową w języku polskim?

 

PS: temat dawno nie poruszany, ale co tam - warto spróbować :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją dostałem po niemiecku więc też bym przytulił jak nie po polsku to przynajmniej po angielsku :) - więc się podpinam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2018 o 23:33, SNAKE4X4 napisał:

takie cuś

pat.jpg

tak jak pisałem, mam takie coś, ale zainstalowane na kompie i nie chce się skopiować na płytę, bo to program z ASO, mogę spróbować to przerobić na PDF-y i zrobić płytę, ale z czasem kiepsko jak u wszystkich :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim, mam pytanie, wręcz prośbę.  Czy ma ktoś może książkę do nissana patrola gr y60 2.8 TD z 1995 r. ? Chciałam tacie kupić,  ale jedyną ,którą ktoś mi polecił to Haynesa, już miałam zamawiać (też ciężko było dorwac), to właśnie ktoś mi powiedział , że ta książka jest do innych silników A nie do tego auta. Jeśli chodzi o auta jestem zacofana , A jak mam wydać jakieś większe pieniądze, to nie chciałabym ich wyrzucać w błoto.  Byla bym wdzięczna .   Mam nadzieję , że ktoś mi pomoże,  albo chociaż jakiś plik w pdf'ie, to wtedy mu może wydrukuje i przetłumacz,bo zdaje sobie sprawę, że nie ma po polsku. Mój mail: mastams2@gmail.com . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Andrzej G
W dniu 27.11.2019 o 15:11, SNAKE4X4 napisał:

mam takie coś, ale zainstalowane na kompie i nie chce się skopiować na płytę, bo to program z ASO

Na obrazku pokazujesz program otwarty na kompie. No ale by go zainstalować, musiałeś mieć instalator (zapewne na płycie). Jeżeli masz instalator, to go skopiujesz na płytkę.

A tak na marginesie - jak w szukajce chomikarni wklepiecie "Nissan Patrol Y61", to zasypią was instrukcjami zarówno użytkownika, jak i serwisowymi ... przynajmniej tak tam wynika z opisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam od dłuższego czasu szukam serwisowki do y61 2.8 ponieważ mam problem z instalacja może ktoś mnie poratować w tej kwestii postaram się odwdzięczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam wszystkich
Czy jest ktoś w stanie w tych czasach jeszcze poratować manualem do Y60 2.8TD?😅 Może być po angielsku.

Pzdr😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...