Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przyciemnianie szyb


medyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko czy ktoś z Was przyciemniał szyby i jak to wygląda? Jak wykonanie,koszt? Pytam bo z chęcia widziałbym mojego z przyciemnionymi szybami w tyle..Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też w ubiegłym roku na wakacje przyciemniłem i efekt super :)

Samochód nabrał klasy :) Koszt to tak 400-500 - ja dałem 450zł. Ale trzeba patrzeć na jakość folii i czy mają homologacje i zezwolenia i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie można wykonać takie przyciemnianie? czy serwisy sie tego podejmują? a jeśli poza ASO to czy nie robią potem problemu z gwarancją? ( może niektórym sie wyda to głupię ale ASO naprawde czepiają sie pierdół żeby nie uznać gwarancji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z ta gwarancją! Ja też mam w końcu jeszcze, nie można dać się zwariować :)

Zakładów jest bez liku - przykład w moim poprzednim poście, a właściwie linku w nim. Najlepiej wybierać takie które współpracują z ASO, to z reguły gwarantuje rzetelność :D

 

Edit:

Wreszcie po wiosennym myciu, efekt z szybami:

tylbok1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przyciemnili w salonie, bo i to za friko, bo maja w specyfikacji napisane ze są przyciemniane szyby, a w rzeczywistości nie są wiec musieli to zrobić. Jednak proponuje zrobić to u dobrych fachowców, bo jest wielu partaczy w tej branży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przyciemnili w salonie, bo i to za friko, bo maja w specyfikacji napisane ze są przyciemniane szyby, a w rzeczywistości nie są wiec musieli to zrobić. Jednak proponuje zrobić to u dobrych fachowców, bo jest wielu partaczy w tej branży.

 

no nie żartuj! Gdzie w specyfikacji jest napisane o przyciemnianych szybach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu zaznaczę ze oczywiście szyby w oryginale nie są przyciemnione wiec trzeba to wywalczyć u nich , bo podają blednę informacje.

 

tylko że specyfikacja nie jest załącznikiem do umowy więc ciężko może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w zamówieniu miałem wyszczególnione przyciemniane szyby, wiec stan faktyczny auta różnił się z zamówieniem podpisanym przez salon.

 

no w takim przypadku jesteś do przodu 400 pln :) podejrzewam że kolejne zamówienia już tego nie mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

ja przyciemniłem w swoim kaszalocie szybki w maju i z efektu jestem bardzo zadowolony. Byłem w salonie i tam uprzejmy pan dał mi kontakt do firmy, która okleja im szyby w nowych autach.

 

poniżej przesyłam linka do fotki mojego auta

http://share.ovi.com/media/cola.qashqai/cola.10028

 

ostatnio dodałem mu także owiewki na przednich i tylnych szybach. Mały bobas na tylnej kanapie jeździ,nie chciałem aby mu wiało jak szyba uchylona i owiewki sie sparawdzają w praktyce a efekt wizualny tez nie jest chyba zły... mi sie podoba :D

 

pozdrawiam,

cola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owiewki kupiłem w warszawie w siedzibie firmy Heko http://www.heko.pl/

bardzo uprzejma pani nawet pomogła mi je szybko i fachowo zamontować :diabel:

 

jakość i dopasowanie jest jak dla mnie idealne. na początku troche trzeszczały przy otwieraniu szyb ale chyba musiały sie ułożyć i teraz jest oki

 

pozdro

cola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

I ja umówiłem się na przyciemnianie szyb. Niestety czekam w dość dużej kolejce, bo mam termin dopiero za dwa tygodnie :gun: . Orientacyjny koszt przyciemniania za wszystkie tylne szyby to około 280-300zł. Mają dwa rodzaje folii. Na te pierwsze jest 8 lat gwarancji, a na te drugie (droższe około 20-40zł) dożywotnio. Skala przyciemniania jest sześciostopniowa od 15% do (jak dobrze pamiętam z rozmowy telefonicznej) 65%. Czekam z niecierpliwością :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalmiko !

Czasami oglądam program "Uwaga pirat" .W którymś odcinku policja doczepiła się do przyciemnianych szyb i zabrała właścicielowi dowód rejestracyjny. Myślę ,że ci co to robią to wiedzą na ile można je przyciemnić i dadzą Ci na to gwarancję !

A zapytam na ile Ty je przyciemniasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też oglądam Uwaga Pirat :) Jak już pisałem, przyciemniam tylko tylne szyby, a przednie pozostawiam bez zmian (jak dobrze pamiętam, szyby w promieniu 180st. widzenia kierowcy muszą mieć 75% przepuszczalności światła, reszta jest dowolna). Zobacz jak jest w wersji Tekna :). Nie widziałem próbek na żywo,  ale chyba 4/6 będzie w porządku. Warsztat oczywiście daje atest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...