Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

miga czerwona kontrolka z kluczykiem


Gość Sheik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno kupiłem Nissana Murano 2005r

 

Odłączył mi sie kabel od masy ( - przy akumulatorze), więc wyjełem akumulator wszystko dobrze wyczyściłem i podłączyłem.

A teraz auto niechce palić.

Miga cały czas czerwona kontrolka (auto w środku kluczyk).

Nieważne czy kluczyk siedzi w stacyjce czy nie to i tak miga.

Gdy chce zapalić samochud to jak by immobiliser coś odcinał bo kręci normalnie ale nie może zapalić. Alarm włączam i wyłączam radio światła wszystko działa. Bezpieczniki też są w pożądku. Byłem u mechanika chciał podłączyć komputer żeby połączyć sie z silnikiem to sie nie udało.

 

PROSZE O POMOC !!!

 

gg7313666

tel: 725-100-007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:)

u Ciebie pewnie też jest to rozwiązanie że aby odpalić auto musisz mieć kluczyk przy sobie (w aucie). jeśłi go nie masz w środku to nie odpalisz i wtedy mruga ta kontrolka.

Ja kiedys mimo ze miałem kluczyk w kieszeni to nie mogłem odpalic muranca:) ale pokrecilem tym pokrętłem w stacyjce i odpalił wkonću:) możesz też spróbować odpalić go tym kluczykiem co masz schowany w pilocie ale to juz chyba robiles. poza tym sprawdź czy kierownicy nie zblokowało bo może to ma jakiś związek choć wątpie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheik, w instrukcji znalazlem cos takiego:

"Po naladowaniu lub wymianie akumulatora nalezy zainicjowac system Super Lock poprzez:

- obrocenie kluczyka w stacyjce w pozycje ON

- otwarcie drzwi z zewnatrz za pomoca klucza lub pilota"

 

troche metnie to napisane, ale najwyrazniej objawy jakie masz sa prawidlowe, tyllko system wymaga odblokowania.

sprobuj moze skorzystac z 2 metody i otworzyc drzwi za pomoca klucza? Moze pomogloby wlozenie 1 kluczyka do stacyjki w pozycji ON i wtedy zamkniecie/ otwarcie drzwi przy pomocy 2 klucza? (kazda metoda jest dobra :) jak nie wiadomo co zrobic)

 

napisz jak rozwiazales problem.

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilro

 

Zrobiłem tak jak mowiłeś z tym "zainicjowac system Super Lock"

 

1.Wkładam kluczyk do stacyjki na ON wszystkie kontrolki sie podświetlają.

2.Zamykam Murano pilotem z zewnącz ale alarm sie nie włącza (auto tylko sie zamyka)

3.Przez szybe widze że kontrolki wszystkie sie palą ale kluczyk dalej miga.

4. Otwieram go z zewnątrz, kontrolka nie gaśnie, samochud nie pali.

 

Zrobiłem to samo w zamkniętym samochodzie z kluczykiem w stacyjce ale to też nic nie dało.

 

Auto u mechanika. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zaprowadziłem do mechanika ten mowi że nie dał rady zawiuzł immo i sterownik komputera(bo podobno jedno za drógim sie spaliło) do warszawy tam koleś robił to podobno 15min i zażyczył sobie 1500zł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...