Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Sentra] Naba do Sentry z 93'


Gość blondon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość blondon

Cześć! Chce zmienić kierownicę w swoim Nissanie Sentra ale nigdzie nie mogę znaleźć naby dedykowanej do tego modelu :/ Może orientujecie się gdzie mogę taką dostać lub z jakiego innego modelu będzie pasować do tej Sentry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blondon

Dzieki Xzandafer! Akurat do tej Sentry nie maja : Wyslalem maila ale oni chyba nie wysylaja towaru poza us... A i tak pewnie ich cena bedzie kosmiczna ;) W sklep.tuning.pl maja naby do prawie wszystkich Nissanow ...oprocz mojego ;) Zastanawiam sie czy naba z jakiegos innego modelu nie bedzie pasowac... moze z Sunny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xzandafer

Z tymi Nissanami jest trochę dziwnie... :? Mianowicie, naby nawet do tego samego modelu często były inne dla roczników młodsztch od 02.93 niż dla starszych od 02.93 :shock: . Ja mam auto z '94 z nabą Raida (czyli standard Momo, Sparco, OMP itd.) - model M313 i na powiedzmy 80% będziesz miał ten sam. Auta starsze od 02.93 potrzebują dla przykładu M312 :) . Piszę na 80% ponieważ w pliku PDF Raida, który podaje jaka naba do jakiego Nissana nie ma w ogóle Sentry, natomiast 99% aut z rocznika '93 ma ten sam model co ja :idea:

Spróbuj poszukać coś na Allego, ale jest trudno jak fix. Sam szukałem z miesiąc albo i więcej i znalazłem przypadkiem. Koleś nie wiedział do jakiego auta nabę sprzedaje, wiedział tylko że ma napis M313 :lol: Tak więc sprzedał w idealnym stanie za 50zł :arrow: w sklepie kosztują od 150zł - 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blondon
Z tymi Nissanami jest trochę dziwnie... :?

 

...mega dziwnie ;) Nie sadzilem, ze beda z tym takie problemy :x Na allegro nie ma nic... Znalazlem na google dwa adresy ale 240 zl za nabe nie usmiecha mi sie wydac ;]

 

http://www.cardomain.com/item/MOM3514?ref=bizrdf

http://www.cardomain.com/item/SPA01502107

 

Nie wiem czemu w wiekszosci ofert sa naby do modeli z lat 1983-90 i 96-99 a o tej z 93 roku chyba zapomnieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem wrecz szczesliwy ze znalazlem kogos kto posiada taki samochod jak nissan sentra. Prosze o kontakt poniewaz mam to autko od niedawna i szczerze mowiac nic na jego temat nie wiem. Ja mam sentre z 94 roku. Silnik 1.6 16V dokladnie GA16 (90KM). Wyposazenie to poduszka, klima, el lusterka i wspomaganie. Prosze o jakikolwiek kontakt. nr gg 3051366 lub nr tel 502613454 wystarczy sms a ja oddzwonie. Pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blondon

Czesc Radek :) Sentra jest w naszym posiadaniu od niedawna i tez o niej niewiele wiem ;] Na co dzien przemieszcza sie nia moj tata a ja sie woze zupelnie innym autkiem ;) dlatego nawet nie interesowalem sie bardzo co w niej siedzi ;] Jak nadrobie zaleglosci to sie odezwe. Poki co probuje znalezc nabe do tego modelu zeby troche usprawnic prowadzenie tego autka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...