Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] pomocy radio fabryczne


Gość robest

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem, szukałem, ale nie znalazłem. Mianowicie po ponownym podłączeniu radia (odpinałem złącza z tyłu radia) nie działają tylne głośniki. Na wyświetlaczu jest tylko balans L-R, a był wcześniej jeszcze przód-tył i nie wiem jak to naprawić. Proszę o podpowiedź, może ktoś już miał taki problem.

 

Usterka usunięta!

Fabryczne radio jest na tyle cwane, że gdy nie ma przejścia przez tylne złącze po prostu nie wyświetla głośników. Sprawdziłem jeszcze raz podłączenie i gdy okazało się, że wszystko jest OK jedynym pomysłem było psiknięcie WD40. Ten "magiczny środek" musiał zmyć niewidoczny (dla mnie) nalot na pinach i w ten sposób zrobił przejście, gdyż po ponownym podłączeniu radia dźwięk z tylnych głośników powrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość karolus11

hej koledzy. mam ten sam problem z glosnikami. po odlaczeniu starych nowe nie chca dzialac. w radiu "znikneła" :!!: -jezeli to mozliwe - opcja tylnie glosniki. sprawdzalem miernikiem i moc na kostce wychodzi ale nie ma dzwieku... wie moze ktos o co chodzi?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
Gość tomekzamkowa

Witajcie. Mam podobny problem. Tylne głośniki czasami grały oba, czasami tylko jeden, a czasami wcale. Zauważyłem, że wpływ na to miała temperatura, tzn w trakcie upałów grały wszystkie, a może tak sobie tylko tłumaczę... Postanowiłem zrobić to co kolega powyżej. Nic WD 40 nie pomogło i całkowicie w radiu zniknęły ustawienia przód-tył, no i oczywiście tył w ogóle nie gra. Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...