Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Elektryka. Szukam-Schemat elektryczny Terrano I 2.7d


bujany

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj!

 

Sprawdź tu: http://www.sferamydlo.com.pl/Zbyszek/Nissan/WD21/

Jest tam książka napraw pokaźnych rozmiarów bo ma łącznie ponad 1300 stron, są w niej też

różne schematy elektryczne może właśnie dla Ciebie.

 

Pokombinuj z tym adresem, a znajdziesz do Terrano I i II jak i do innych terenowych masę różnych materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz konkretnie do czego schematy a coś się znajdzie

 

szukam dla kumpla, a oto co mi napisał:

 

"przekładałem wiązkę elektryczną przy silniku, i wyskoczyły mi jakies sztukowane kabelki nie wiadomo skąd (nie zauważyłem tego momentu:). kabelki chyba masują przekaźniki, bo auto nie daje w ogóle znaku życia...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może da się ustalić do czego idą te kable to bym wysłał coś konkretnego a narazie mam to:

thumb_9e45cb1d.jpg

thumb_83b0991d.jpg

thumb_35e97752.jpg

thumb_b384f8b1.jpg

thumb_b754018d.jpg

thumb_cdaa4f88.jpg

thumb_cc3b4df8.jpg

thumb_e26ffd9c.jpg

thumb_c659a4c9.jpg

thumb_3863009d.jpg

thumb_1e510866.jpg

thumb_9c47faa0.jpg

thumb_87b9bdf6.jpg

thumb_854d0ab0.jpg

thumb_7dc7ab15.jpg

thumb_a30602b0.jpg

thumb_00d1ad22.jpg

thumb_3f104faf.jpg

thumb_fa77a373.jpg

thumb_432825f3.jpg

thumb_f1ebfc75.jpg

thumb_58da6fda.jpg

thumb_86de915e.jpg

 

Nie jestem tak do końca pewien czy to terrano 1 więc daj znać bo kabelki mogą się niezgadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. co do instrukcji w PDF jest ona do benzyny a te schematy prawdopodobnie do terrano II. W każdym bądź razie sprawa załatwiona. a oto i rozwiązanie problemu:

"do alternatora jest przykrecane pięć kabelków luzem i nie pamiętałem które były pod masę, a które pod +

te co sie wysupłały, były spod klemy +, ale jak próbowałem je podłączyć do klemy, to się za***iste zwarcie robiło i zgłupiałem.

na drugi dzień rozsupłałem te 3 kabelki i zobaczyłem że tylko jeden zwarcie robi i stwierdziłem, że tylko alternator nie był podłączany przez wtyczkę....:)"

 

w każdym bądź razie dzięki za zainteresowanie, pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...