Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dzwiek swiadczacy o zamknieciu auta


Gość holl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da sie zrobic aby zamykanie było sygnalizowane sygnalem dzwiekowym ? Mam standardowy alarm założony w ASO. Pan w serwisie stwierdzil ze nie ma takiej mojzliwosci ale ja jestem uparty :) W poprzednim renault scenicu to bardzo bylo przydatne, nie musialem przygladac sie ile razy mrugnely swiatla. A dzwieku nie wydawal jak drzwi jakies nie byly domkniete i odrazu odruchowo wracalem do samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączanie i wyłączanie alarmu z potwierdzeniem dźwiękowym można aktywować jedynie poza terytorium Unii Europejskiej (np. podczas podróży poza UE). Na terenie UE funkcje te są niedozwolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pitolisz kolego medyk :D

Jeśli już to zależy to od modelu alarmu, lub sposobu jego montażu - u mnie pipa :) , no ale ja mieszkam w malej dziurze więc to prawie poza UE :D

Tylko i w Niemczech i Austrii też mi pipał :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to napisane w instrukcji obsługi autoalarmu.

wpisz w google np - Włączanie i wyłączanie alarmu z potwierdzeniem dźwiękowym .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie sprawdzałem wczesniej, ale madyk masz rację :/

jest takie coś jak homolagcja systemów alarmowych i urzadzenia wprowadzane do obrotu w UE po jej wejściu powinny mieć tę homologację LINK

Obowiązuje w UE od czerwca 2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej można to aktywować niezależnie czy prawo pozwala czy nie :) tylko trzeba wiedzieć jak; jak ci bardzo zależy to najlepiej podjechać do serwisu który zajmuje się alarmami (nie aso) i pogadać żeby ci powiedzieli jak albo sami włączyli;

Najczęściej jest to kombinacja kręcenia kluczykiem i naciskania przycisków na pilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość Lukasz Zemski

Przy otwartych drzwiach kierowcy nalezy w ciagu 7 sekund wlaczyc i wylaczyc 4 razy zaplon. Bede to naprzemienne wlaczenie glosnego i cichego otwierania. Owszem w krajach UE jest to zabronione (alarm nie dostanie homologacji) ale kto to wyegzekwuje? !!! Jakis unijny urzedas chyba sie nudzil i dyrektywa na temat alarmow liczy az 42 strony!!!

 

 

 

najprawdopodobniej można to aktywować niezależnie czy prawo pozwala czy nie :) tylko trzeba wiedzieć jak; jak ci bardzo zależy to najlepiej podjechać do serwisu który zajmuje się alarmami (nie aso) i pogadać żeby ci powiedzieli jak albo sami włączyli;

Najczęściej jest to kombinacja kręcenia kluczykiem i naciskania przycisków na pilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko u nas, o 7 rano jak wszyscy wychodzą na parking to z każdej strony pika, chuczy i takie tam różne dżwięki bo wszyscy mają włączoną opcje dżwiękową. Osobiście jestem za "unijną dyrektywą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ja mam odwrotny problem - kupilem almere 97' i jakims cudem włączyłem sobie pipanie przy zamykaniu dzwi i właczaniu alarmu.. i nie mam pojecia jak zrobic , zeby tylko swiatła migały - ktos pomoze ? bo mnie to juz irytuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj przytrzymać przyciski otwierania i zamykania przez 5 s. To chyba to, a jak nie to poszukaj w necie różnych instrukcji alarmów. Powinno być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...