Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pomocy samochód sam reaguje !


Gość QQdCI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam od pewnego czasu problem mianowicie :

Gdy samochód stoi w garażu jest sucho, kluczyki wyjęte ze stacyjki, znajdują się w środku położone obok na fotelu, samochód samoczynnie wydaje odgłos odryglowania zamka i pali się w środku światełko w podsufitce tylko że kierunki nie mrygają tak jak to bywa przy otwieraniu samochodu. Czyli odgłos identylko taki jak byśmy otworzyli qq i znów wcisnęli przycisk otwierania, tyle ze kierunki się nie zapalają. Zauważyłem to ostatnio jak sprzątałem garaż i patrzę a tu nagle pykpyk" i swiatło się w srodku zapala ???

Co to może być pomocy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Jakiś czas temu była akcja serwisowa w QQ dotycząca chyba kolumny kierowniczej, chyba samowłączających się świateł i właśnie jakiegoś modułu który samoczynnie odblokowywał zamki w samochodzie (o ile dobrze pamiętam - niech mnie ktoś poprawi jeśli było inaczej). Radziłbym od razu wizytę w serwisie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak, że QQ po ok. 2 minutach zamyka sam drzwi (funkcja dla zapominalskich), jednak tu okazuje się, że zamknąć ich nie może, bo uaktywnia się zabezpieczenie przed zatrzaśnięciem kluczyka w środku. Może trafiłem kulą w płot, a może byłem blisko - spróbuj zostawić auto bez kluczyka w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...