Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak zdjąć folię


Gość pbjacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stranger
Szukam porady jak zdjąć bezpiecznie folię przyciemniającą z tylnej szyby, tak aby nie uszkodzić jej podgrzewania.

 

Podgrzej suszarką do włosów i delikatnie ciągnij. Nie powinno być problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leonidas

Ja również polecam sposób z suszarką bo jakoś ostatnio o słońce to w naszym kraju trudno :wink: Jak nie będziesz się z folią szarpał to powinno ładnie zejść 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

niedawno widział kolesia co folie zdrapywał z szyby. czymś w stylu łyżki :]

prawdopodobnie był bardoz zdesperowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem się zrywa folię na biegu - jak policjant dowodem rej. macha :twisted: .

Miałem taka sytuację jakieś 10 lat temu - wtedy zabierali dowód za 3-cie swiatło stopu :? - tylko dobrze chwycić za róg i powoli ściągać pod kątem 45 st do dołu. No cóż klej najlepiej sie chemicznie zmywa- nitro ew. benzyna ekstrakcyjna i dobra szmata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dominik86st

Próbował ktoś tych folii z allegro?

Bo sobie pomyślałem że drogie to to nie jest a jak bedzie wyglądało do pupy to się zdejmie...

Ciężko coś takiego dobrze przykleić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folie sprzedawane na aukcjach poza atrakcyjną ceną nie są dobre. Przedewszytskim są delikatne - każde dotknięcie np. paznokciem ja niemalże uszkadza. Nawet po samym montażu - klejenie i późniejsze usuwanie wody szpachelką i szmatą - powoduje zostawianie delikatnych rys. Następnie jest mniej elastyczna, przez co ciężko się ją dopasowuje do szyby. Sam mam takie zamontowane - można zakupic i sobie potrenować zakładanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folie sprzedawane na aukcjach poza atrakcyjną ceną nie są dobre. Przedewszytskim są delikatne - każde dotknięcie np. paznokciem ja niemalże uszkadza. Nawet po samym montażu - klejenie i późniejsze usuwanie wody szpachelką i szmatą - powoduje zostawianie delikatnych rys. Następnie jest mniej elastyczna, przez co ciężko się ją dopasowuje do szyby. Sam mam takie zamontowane - można zakupic i sobie potrenować zakładanie :D

To prawda. Ja też mam folie z allegro i w czasie eksploatacji łatwo się rysują. Przy zakładaniu moja folia wogóle sie nie porysowała, bo miałem bardzo dobrą szpachelke (droższą od tej folii), ale jest sztywna i nie można jej łatwo dopasować do szyby. Folie w norauto są lepszej jakości, ale i są droższe. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...