Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

"stukanie" z przedniej prawej strony QQ!


boom-er

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem z przednim zawieszeniem w QQ.Podczas skrętu kierownicą ale również na prostej drodze "strzela" z prawej strony przedniego zawieszenia.Nie wiem czy to nie łożysko górnego mocowania.Mam przejechane 20tys.od nowosci tym autem.Mieliscie taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z przednim zawieszeniem w QQ.Podczas skrętu kierownicą ale również na prostej drodze "strzela" z prawej strony przedniego zawieszenia.Nie wiem czy to nie łożysko górnego mocowania.Mam przejechane 20tys.od nowosci tym autem.Mieliscie taki przypadek?

 

Tak miałem przy 1900 tyś km. Problem znany dotyczy łożyska. U mnie na początku przesmarowali zrobiłem już 1 tyś km - i cisza. W serwisie powiedzieli że jeżeli to nie pomoże wymienią całe łożysko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z przednim zawieszeniem w QQ.Podczas skrętu kierownicą ale również na prostej drodze "strzela" z prawej strony przedniego zawieszenia.Nie wiem czy to nie łożysko górnego mocowania.Mam przejechane 20tys.od nowosci tym autem.Mieliscie taki przypadek?

 

Ta usterka jest typową chyba dla Qashqai...poczytaj posty w temacie odgłosów w tylnym zawieszeniu...tam rownież ludzie pisza że maja ten sam problem z przednim łożyskiem MacPerson.

U mnie też prawa strona skrzypi niesamoicie... :blink:

Ja sam aktualnie czekam na wymiane tego łożyska...gdyż w ramach gwaracji serwis wymienia ten element...

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za sugestie,jutro jade do ASO to bede wiedział co i jak i jeszcze zrobią mi porządek z tyłem bo tez amory napi... strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie.Sprawa trzaskającego prawego zawieszenia sie wyjasniła.Spreżyna sie obijała delikatnie,przesmarowali i jest ok,natomiast tylne amortyzatory po przebiegu 20tys.do wymiany!!!!Oczywiście w ramach gwarancji.Ale to troszke za szybko jak na zuzycie sie amortyzatorów po takim przebiegu nie sądzicie?Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...