Skocz do zawartości

Forum Nissan Klub Polska używa plików cookie. Przeczytaj naszą Politykę prywtności, aby uzyskać więcej informacji.    Zgadzam się

[P11.144] 1.8 primera

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 bodzio35

bodzio35

Nie bić jestem nowy

• Użytkownicy
  • 23 postów
  • Model:nissan primera 1.8

Napisano 08 listopad 2009, 19:29

Witam mam takie pytanie do znających ten temat.Posiadam jeden orginalny kluczyk do mojej primerki system NATS i boje się ze moge go zgubić lub uszkodzić.Mam drugi kluczyk tak sam z innej primerki czy po dorobieniu grota do tego drugiego kluczyka da sie przeprogramowac ten kluczyk zeby wszystko działało
  • 0

Reklama

#2 robinson85

robinson85

Wiem co i jak

• Użytkownicy
  • 74 postów
  • Gadu-Gadu:
  • Model:P11.144 QG18DE
  • Nr rejestracyjny:CW4xxx0

Napisano 08 listopad 2009, 19:58

jezeli chodzi ci o zaprogramowanie kluczyka zeby otwieral i zamykal to da rade ale napewno nie opalisz auta bo ci immobilajzer nie pozwoli
  • 0

#3 bodzio35

bodzio35

Nie bić jestem nowy

• Użytkownicy
  • 23 postów
  • Model:nissan primera 1.8

Napisano 08 listopad 2009, 20:30

jezeli chodzi ci o zaprogramowanie kluczyka zeby otwieral i zamykal to da rade ale napewno nie opalisz auta bo ci immobilajzer nie pozwoli

czy ten imobilajzer w kluczyku da się zaprogramować czy musze odwiedzić serwis
  • 0

#4 Gość_donn_primerra

Gość_donn_primerra
  • Goście

Napisano 09 listopad 2009, 01:00

oczywiście ze sie da w kluczyku nie siedzi nic innego jak transponder komunikujący sie z pętlą .. zalezy jaki masz sprzet w domu.. jezeli nie masz zadnego jedz do elektronika poprostu zrobi ci kopie kluczyka.. czasem serwisu nie odwiedzaj bo tam zedrą z ciebie niewiadomo ile. koszt max 100..
  • 0

#5 szczur1

szczur1

Nie bić jestem nowy

• Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 12 grudzień 2009, 18:47

Witam, mam pytanie, ja tez posiadam tylko jeden kluczyk i chcial bym dorobic drugi ale w serwisie powiedzieli mi za dorobienie i programowanie imo z pilotem do centralnego ok 1000 zl, mozecie mi poradzic jak to zrobic taniej ?
  • 0

#6 pit-er4

pit-er4

Nie bić jestem nowy

• Użytkownicy
  • 8 postów
  • Model:Primera P11.144 1.8
  • Nr rejestracyjny:ELW

Napisano 12 grudzień 2009, 20:43

Co do kosztów w serwisie to ostatnio w tym temacie tez się interesowałem bo myślałem ze będę miał kluczyk do wymiany i w Łodzi koszt to ok. 450zł kluczyk + 120zł programowanie...
  • 0

#7 Gość_Aviemore

Gość_Aviemore
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009, 20:54

Ja mam zbliżone pytanie wiec postanowilem nie zakladac nowego tematu :)
Jestem nowym - szczesliwym - uzytkownikiem Primery ale oba klucze jakie dostalem sa juz ostro zuzyte. Czy jesli dokupie sam element (np. ten lub ten) z guzikami i przeloze do mojego klucza to wszystko bedzie dzialalo ok czy bede musial zaprogramowac go do mojego zamka?
  • 0

#8 robinson85

robinson85

Wiem co i jak

• Użytkownicy
  • 74 postów
  • Gadu-Gadu:
  • Model:P11.144 QG18DE
  • Nr rejestracyjny:CW4xxx0

Napisano 17 grudzień 2009, 20:59

ja też tak mialem kupilem całą stacyjke za 60zł z nówką kluczykiem przełożyłem całą góre zaprogramowałem i śmigam tak już jakiś czas
  • 0

#9 pit-er4

pit-er4

Nie bić jestem nowy

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 17 grudzień 2009, 21:00

Ja mam zbliżone pytanie wiec postanowilem nie zakladac nowego tematu :)
Jestem nowym - szczesliwym - uzytkownikiem Primery ale oba klucze jakie dostalem sa juz ostro zuzyte. Czy jesli dokupie sam element (np. ten lub ten) z guzikami i przeloze do mojego klucza to wszystko bedzie dzialalo ok czy bede musial zaprogramowac go do mojego zamka?

Będzie trzeba zaprogramować
  • 0

#10 Gość_Aviemore

Gość_Aviemore
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009, 21:34

Będzie trzeba zaprogramować

Wielkie dzieki za szybkie odpowiedzi. A czy da sie tego dokonac bez wizyty u Nissana bo mam tylko jednen salon nie -bardzo- daleko i slyszalem ze kolesie wyciskaja kazdy grosz jak tylko sie da :(
  • 0

#11 pit-er4

pit-er4

Nie bić jestem nowy

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 18 grudzień 2009, 19:17

Ja niestety musiałem ponieść taki wydatek (120zł) bo nie znalazłem nikogo innego kto by to zrobił..., ale jak ktoś coś wie to chętnie również skorzystam z informacji o ile (odpukać) znów będzie taka potrzeba...
  • 0

#12 andriejewicz

andriejewicz

Już trochę się ogarnąłem

• Użytkownicy
  • 46 postów

Napisano 19 sierpień 2010, 09:39

a ja kupiłem auto p11.144 z jednym kluczykiem już sfatygowanym.
kluczyk z immo ale bez pilota
śmigałem tak całkiem dużo czasu ale juz mi się zaczął klucz wyginać. orientowałem się , że w Warszawie dorabiają za 250-300 złotych (ASO omijam szerokim łukiem)
tak więc zanim dorobiłem pojechałem na wakacje - a na wakacjach jak mi sie ten klucz nie zacznie wyginać co groziło jego złamaniem.
w końcu w miejscu pobytu znalazłem gościa który mi dorobił klucz z immo za 160 zł

i teraz oryginał leży schowany a na zapasowym śmigam bez problemu. poza tym teraz możesz z samym kluczem podjechać do dorabiacza, nowego klucza w aucie mi nie kodował

pozdrawiam
andriejewicz
  • 0