Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowy Qashqai


Gość Wąski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Specjalnej różnicy nie widzę. Tylko światła będą inne?

 

Tylko przednie,inna atrapa,troche zderzak.

Lampy przednie maja byc bardziej "zadziorne"

Z tyłu lampy innego koloru.W srodku deska inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód jest zdecydowanie za młody na nowy zupełnie model. To zdecydowanie lifting, a my możemy na tym o tyle skorzystać, że zawsze przed jakąkolwiek zmianą czy to lifting czy nowy model, poprzednia wersja zyskuje jakieś pakiety wyposażenia w atrakcyjnej cenie - i podejrzewam, że od nowego roku taka polityka będzie zastosowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po niepełnych trzech latach lifting, pytanie po co?? :(

Coś gdzieś czytałem o nowych silnikach...

 

Apropo silników..

Do swojego engine'a 1,6 (sądziłem, że w całości japońskiego) dostrzegłem doklejonego wirusa z logo renault...

Mowa o skrzyni biegów... :huh:

O dziwo pracuje poprawnie :)

wirus.JPG

Edytowane przez else
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

chciałem tylko dodać że ten nowy model bedzie sie nazywał Qazana

pozdrawiam

 

Qazana to zupełnie inne auto...

Chyba, że sobie jaja robisz B)

http://www.motonews.pl/wiadomosci/news-5892-qazana-rewolucja-w-crossoverach-trwa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róznice w wyglądzie takie, że tylko użytkownicy obecnego modelu to zauważą. Ten lifting to chyba raczej "chłyt małketingowy" ;)

 

 

Nie wiem czy chwyt marketingowy ale na 100% FL. Tylko dziwi mnie dlaczego tak wcześnie tym bardziej że bardzo dobrze sprzedaje się obecna wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Takich detali jak nowy komputer pokładowy czy wygląd zegarów, LEDowe lampy tylne, soczewkowe przednie, tego brakowało mi w Qashqaiu!! Do tego ciemne tylne szyby, relingi... Odkładam fundusze na model po lifcie :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich detali jak nowy komputer pokładowy czy wygląd zegarów, LEDowe lampy tylne, soczewkowe przednie, tego brakowało mi w Qashqaiu!! Do tego ciemne tylne szyby, relingi... Odkładam fundusze na model po lifcie :dribble:

Miałem takie "soczeweczki" w Oplu Merivie - poszła jedna "żaróweczka" - konieczna jest wtedy wymiana obu - i przetwornica... jakieś 2000zł w plecy...

z drugiej strony też mi tego teraz brakuje... jakoś miałem wrażenie, że lepiej mi "soczewki" oświetlały drogę niż teraz xenony... no cóż, jak się nie ma co się lubi... to się lubi, co się ma... można by tak za każdym razem czekać na nowszy model... faktem jest że w oplu nie wystawały mi na kabelki jak w bagażniku teraz, po podniesieniu osłony kable owinięte niestarannie taśmą itd... ogólnie "troszkę" jestem zawiedziony wykonaniem... o serwisie w Chorzowie nie wspomnę... Człowiek uczy się na błędach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...