Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[WP11] 2,0 td wysokie spalanie


Gość saddams
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to ja mam pytanie, czy na załączonej fotce jest prawidłowa temperatura? dodam że przejechałem jakieś 20km i średnio grzeje w środku..

post-33982-0-30961000-1359844403_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno być ok. u mnie taqk jest teraz po wymianie termostatu. przy temp otoczenia ok. 0 *C jak przejadę 4-5km mam już to wskazanie a wcześniej można było jeździć i jeździć a wskazówka ciut ponad 1/4 skali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam pytanie, czy na załączonej fotce jest prawidłowa temperatura? dodam że przejechałem jakieś 20km i średnio grzeje w środku..

Ja mam idealnie w poziomie, więc wg mnie jest zbyt niska. Jeżdżąc po mieście przy -20 nagrzewa się do swojej temperatury, a jednocześnie przy +25 jadąc w góry cisnąłem pod górki i też się trzymała na tym poziomie, nic nie rosło ani nie spadało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem po wymianie termostatu, wcześniej sie nie dogrzewała, taka uwaga, nie oszczędzajcie na termostacie, kupiłem jakiś z najtańszych i za miesiąc wymieniałem na porządny dobrej firmy bo sie zacinał i temperatura wariowała, dobrze że głowica to wytrzymała. Wskazówka cały czas po nagrzaniu trzyma sie teraz w połowie skali, nie licząc tego jak ją przegoniłem przy +25 stopniach do 190km/h to zaczęła rosnąć:P. Ze spalaniem nie dało mi sie zejść poniżej 7 ale cały czas w cyklu mieszanym, wymiana przepływki też nic nie zmieniła, choć teraz przynajmniej spalanie przekłada sie na osiągi, stara mając 1,5V całkowicie ją zamulała. Powiedzmy sobie szczerze że ten silnik nigdy nie dorówna niemieckiemu TDIkowi z tamtych lat osiągami i spalaniem, za to nie musimy robić turbiny co 100tyś i innych usterek ich nękających:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odświeżę trochę temat :)

Na 49l zrobiłem 750km jazda raczej spokojna i krótki trasy.

Nie jest źle ale wiadomo mogło być lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam

Od trzech tygodni jeżdzę P11 2001TD.

Zalałem do pełna przejechałem 200 km. z czego 130 km. w trasie i wypił mi 11 litrów .

Chyba nieżle .

Przez 12 lat jeżdziłem P10 2.0 benzyna i brała mi przy delikatnej jeżdzie po mieście 9-9.5l.

Ale kiedyś na trasie Bydgoszcz-Warszawa-Bydgoszcz przejechałem równo 500 km. i zatankowałem 30 litrów czyli 6/100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...