Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Test 100 tys. km Qashqai 2.0 benzyna 4x4 w Auto Świat


ferrit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem taki bitex czy coś w tym stylu w sprayu i na drugi dzień po zakupie opryskałem całe podwozie i nadkola a potem stał ze dwa tygodnie w garażu :)) Kilka takich sprayów poszło ale przynajmniej wiem żę mam zakonserwowane podwozie ... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość waterboy

Czytając artykuł w AŚ, zwróciliście uwagę, że Sz.P. Redaktor Marcin Matus nie rozpisuje się specjalnie na temat trapiących wielu użytkowników usterek w tym modelu (w jednym tylko zdaniu wspomina o wymianie amortyzatorów)? Czyżby otrzymali do testu auto inne niż wszyscy??? ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając artykuł w AŚ, zwróciliście uwagę, że Sz.P. Redaktor Marcin Matus nie rozpisuje się specjalnie na temat trapiących wielu użytkowników usterek w tym modelu (w jednym tylko zdaniu wspomina o wymianie amortyzatorów)? Czyżby otrzymali do testu auto inne niż wszyscy??? ;)

 

Pozdrawiam.

 

 

Przecież to jest marny przedruk z niemieckiego wydania, więc pan redaktor widział testowane auto raczej tylko na zdjęciach. Pewnie miał okazję testować jakiegoś QQ ale nie sądzę by na tyle długo aby zdąrzyły wystąpić jakieś usterki. Poza tym wiadomo, że w Niemczech mają lepsze drogi więc i zawieszenie wolniej się zużywa i tak często nie dudni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Aś właśnie tak jest ze z niemieckiego wydania jest przetłumaczone, wiadome ze drogi nie porównywalnie lepsze nie wykrywa się tylu usterek, chociaż może to i dobrze bo jakoś nie widzi mi się 100tys. po polskich drogach zrobić w tak krótkim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Auto Świat jest przedrukiem Auto Bildu wszyscy wiedzą. Ale żeby się tak sprzedawać? Czytam wszystkie ich numery i to co odstawiają ze Skodą Yeti to się w pale nie mieści. Otóż wg poszczególnych rankingów Yeti jest o niebo lepsze niż QQ, Peugeot 3008, Reanult Koleos, pisano nawet o wycieńczającej walce w stajni VW (z Tiguanem bucha cha), ale przypałem roku była "przegrana" Mitshubishi Outlandera z tym paskudnym dostawczakiem. Z kolei w innym artykule napisali, że Yeti jest najbardzej promowanym autem w historii Skody. I wszystko w temacie obiektywności AŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Auto Świat jest przedrukiem Auto Bildu wszyscy wiedzą. Ale żeby się tak sprzedawać? Czytam wszystkie ich numery i to co odstawiają ze Skodą Yeti to się w pale nie mieści. Otóż wg poszczególnych rankingów Yeti jest o niebo lepsze niż QQ, Peugeot 3008, Reanult Koleos, pisano nawet o wycieńczającej walce w stajni VW (z Tiguanem bucha cha), ale przypałem roku była "przegrana" Mitshubishi Outlandera z tym paskudnym dostawczakiem. Z kolei w innym artykule napisali, że Yeti jest najbardzej promowanym autem w historii Skody. I wszystko w temacie obiektywności AŚ.

Popieram w 100% !!!

 

 

Jaki ostatnio numer AŚ nie czytam, tam pojawia się Skoda Yeti i gromi jakiegoś SUV-a... Bzdury tam wypisują i tyle...

Czytałem porównania z Qashqai-em, czy Outlander-em - żenada. Ciekawe kto kupuje takie bajki?   :lol:

Pozdr  ;)

 

 

 

 

Apropo testu QQ 100kkm

 

żródło  -> http://www.autobild.de/heftarchiv/heftartikel_1008027.html :whistle:

 

 

Edytowane przez else
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...