Skocz do zawartości

Forum Nissan Klub Polska używa plików cookie. Przeczytaj naszą Politykę prywtności, aby uzyskać więcej informacji.    Zgadzam się

Części Nissana - iParts.pl

- - - - -

[N15] Rozrząd - wiem że temat wałkowany :-(

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   nismo

nismo

Jeżdżę bez trzymanki

• Użytkownik
  • 489 postów
  • Model:nissan p12 1.8
  • Time Online: 10d 11h 42m 9s

Napisano 19 sierpień 2017, 13:18

Ja tutaj czegoś nie rozumiem - dlaczego, jak wywala błąd np. czujnika wału to na siłę robicie coś innego i niepotrzebnie wywalacie pieniądze? To już nie pierwszy przypadek na forum, jak ktoś odczytał błędy i ma czarno na białym, co autku dolega, a i tak tego nie robi tylko szuka przyczyny gdzieś indziej :)

To co wg ciebie ja powinienem zrobic jesli mi wywaliło błąd czujnika wału korbowego i po skasowaniu juz nie wrócił a fura dalej przerywa i telepie na wolnych.

• 0

#22 OFFLINE   Piorun_

Piorun_

Jeżdżę bez trzymanki

• Użytkownik
  • 495 postów
  • Kraj:POLAND
  • Model:Nissan Almera
  • Silnik:GA14DE
  • Nr rejestracyjny:CT
  • Time Online: 4d 6h 48m 40s

Napisano 09 wrzesień 2017, 10:27

To co wg ciebie ja powinienem zrobic jesli mi wywaliło błąd czujnika wału korbowego i po skasowaniu juz nie wrócił a fura dalej przerywa i telepie na wolnych.

Szukać dalej przyczyny problemów :)

• 0

#23 OFFLINE   rysio0510

rysio0510

Nie bić jestem nowy

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Flaga:
  • Model:Nissan Almera N15 1999
  • Silnik:1,4 87 KM
  • Time Online: 2h 45m 17s

Napisano 29 wrzesień 2017, 18:08

Ja muszę wymienić łańcuchy strasznie już słychać naciągneły się a przejechane ok 50 000 km.Zakładałem zamiennik parę lat temu za 850 zł. z Intercarsu i nie wytrzymał próby czasu a same łańcuchy ciężko kupić można z Ashiki komplet dwóch łańcuchów za  100 zł.ale to chyba nic nie warte jest.Przymierzam się do kompletu z firmy Dayko  może coś dłużej wytrzyma.A miały być wieczne te rozrządy łańcuchowe. Chyba że znacie jakąś inna firme godną polecenia.To proszę o SUGESTIE

• 0

#24 OFFLINE   Piorun_

Piorun_

Jeżdżę bez trzymanki

• Użytkownik
  • 495 postów
  • Kraj:POLAND
  • Model:Nissan Almera
  • Silnik:GA14DE
  • Nr rejestracyjny:CT
  • Time Online: 4d 6h 48m 40s

Napisano 11 październik 2017, 17:11

Ja muszę wymienić łańcuchy strasznie już słychać naciągneły się a przejechane ok 50 000 km.Zakładałem zamiennik parę lat temu za 850 zł. z Intercarsu i nie wytrzymał próby czasu a same łańcuchy ciężko kupić można z Ashiki komplet dwóch łańcuchów za  100 zł.ale to chyba nic nie warte jest.Przymierzam się do kompletu z firmy Dayko  może coś dłużej wytrzyma.A miały być wieczne te rozrządy łańcuchowe. Chyba że znacie jakąś inna firme godną polecenia.To proszę o SUGESTIE

Jaki ma przebieg Twój silnik ?

• 0