Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pompa ZEXEL wtryski Terrano II


Maciej 69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sloneczny

Prosze skontaktowac sie z Dario88 on wlasnie przechodzil to samo. tez ma osprzet Zexela. Czesc

 

Witam Kolegów po dłuższej przerwie. Dawkę ustawia się na oprogramowaniu VAG. Ręcznie to raczej nierealne. Można się bawić ale... Jest gdzieś na forum link do zdjęciowo-opisowej instrukcji jakiegoś człowieka z zagranicy. Dotyczy czyszczenia i ustawiania nastawnika HDK. (też mnie to czeka na wiosnę). Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość danielek002

witam,mam taki problem w swoim terrano,gdy go odpale i po wciśnięciu gazu a pochwili go puszcze to spadając z obrotów rzuca silnikiem,co moze być tego przyczyną,czasami po przygazowaniu i puszczeniu gazu sam gaśnie,nastawnik był czyszczony,2,7tdi 1997r long,z góry dzięki za odpowiedz,prosze piszcie na maola danielek002@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki przypadek ze 2.7 auto 2001rok, nie chce sie wkrecac na obroty przy dodaniu pedalu gazu, kopci na siwo, jak podpompuje reczna pompa paliwa to sie wkreca dobrze na obroty, pompa firmy ZEXEL (moze siadl elektrozawor?) moze ktos wie gdzie to kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Moje autko wkręcało się max 2500 obrotów i było mułowate.Okazało się że zatyka się sitko na przewodzie zasilającym.Jest umieszczone w silniku 2,7td pod śrubą przewodu paliwowego ipompy wtryskowej.W silniku 2,7tdi jest to w śrubie mocującej przewód zasilający do pompy.Po czyszczeniu bryka ok.

 

U mnie identyczne objawy, przerywanie, niebieski dym z rury po dodaniu gazu, tu filmik z objawami:

 

http://www.youtube.com/watch?v=eXu3LQcO7A8

 

po wyczyszczeniu sitka, ktore bylo masakrycznie zasyfione, silnik sie wkreca na obroty jak nigdy dotad, wniosek - kupilem juz przymulonego, no ale jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam wygląda teraz spalanie. Czy brudne sitko może mieć wpływ na spożycie?

 

Dzis naprawilem, wiec nie mialem jak sprawdzic, ale ostatnimi czasy (jakies pol roku) zaczal coraz wiecej palic, nawet do 16-18/100 i byl coraz slabszy, podejrzewam, ze mialo to wplyw na spalanie i to duze. Pewnie za miesiac gdzies bede mial juz wynik spalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...