Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Schowek w QQ


Blixten
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy wiemy jak mało schowków jest w obecnych QQ na różne drobiazgi. W nowym QQ po liftingu konstruktorzy wygospodarowali dwa nowe schowki: jeden pod sterowaniem klimatyzacji w desce rozdzielczej oraz drugi w tunelu pomiędzy dźwignią biegów a wnękami na napoje (kliknij na zdjęcie poniżej). Nie wiem jak z pierwszym schowkiem w desce rozdzielczej, ale drugi w tunelu można wg mnie śmiało zamontować, bo wymiary zaślepki zdają się być identyczne.

Co prawda, na zdjęciu widać wersję z jednym tylko przyciskiem zamykania drzwi. Podejrzewam, że schowek traci sens jeśli ma się wersję z podgrzewanymi fotelami oraz pokrętłem na 4x4.... ale dla uboższych wersji sprawa godna zastanowienia

post-26279-1264685611,9864_thumb.jpg

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiemy jak mało schowków jest w obecnych QQ na różne drobiazgi. W nowym QQ po liftingu konstruktorzy wygospodarowali dwa nowe schowki: jeden pod sterowaniem klimatyzacji w desce rozdzielczej oraz drugi w tunelu pomiędzy dźwignią biegów a wnękami na napoje (kliknij na zdjęcie poniżej). Nie wiem jak z pierwszym schowkiem w desce rozdzielczej, ale drugi w tunelu można wg mnie śmiało zamontować, bo wymiary zaślepki zdają się być identyczne.

Co prawda, na zdjęciu widać wersję z jednym tylko przyciskiem zamykania drzwi. Podejrzewam, że schowek traci sens jeśli ma się wersję z podgrzewanymi fotelami oraz pokrętłem na 4x4.... ale dla uboższych wersji sprawa godna zastanowienia

 

 

 

Jak chcesz wiedziec jaki jest ten drugi schowek to zobacz sobie na forum "nowy model" tam załączyłem dwa filmiki które pokazują jak wygląda w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiemy jak mało schowków jest w obecnych QQ na różne drobiazgi. W nowym QQ po liftingu konstruktorzy wygospodarowali dwa nowe schowki: jeden pod sterowaniem klimatyzacji w desce rozdzielczej oraz drugi w tunelu pomiędzy dźwignią biegów a wnękami na napoje (kliknij na zdjęcie poniżej). Nie wiem jak z pierwszym schowkiem w desce rozdzielczej, ale drugi w tunelu można wg mnie śmiało zamontować, bo wymiary zaślepki zdają się być identyczne.

Co prawda, na zdjęciu widać wersję z jednym tylko przyciskiem zamykania drzwi. Podejrzewam, że schowek traci sens jeśli ma się wersję z podgrzewanymi fotelami oraz pokrętłem na 4x4.... ale dla uboższych wersji sprawa godna zastanowienia

Schowka znajdującego się na konsoli centralnej pod panelem klimatyzacji nie da się przenieść do modelu 2009. Powodem jest przycisk włączający górny nawiew powietrza (przez Nissana nazywany niskociśnieniowym nawiewem klimatyzacji), w modelu sprzed faceliftingu znajduje się on właśnie w miejscu półeczki, w modelu 2010 prawdopodobnie powędrował on na panel sterowania nawiewem.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do działu części i jeszcze nie mają tych zaślepek ze schowkiem w kanale, ale jak tylko się pojawią to sobie wymienię :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może zdjęcie przycisków grzania foteli?

 

Czy są takie same jak przycisk blokowania drzwi?

 

Znajdziesz takie na allegro: Motoryzacja › Części samochodowe › Wyposażenie wnętrza › Panele sterowania, przełączniki.

 

Aktualnie oferowane różnią się przycisków blokowania drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Wszyscy wiemy jak mało schowków jest w obecnych QQ na różne drobiazgi. W nowym QQ po liftingu konstruktorzy wygospodarowali dwa nowe schowki: jeden pod sterowaniem klimatyzacji w desce rozdzielczej [...]

 

Mam prośbę do użytkowników QQ po FL o zmierzenie rozmiarów tego schowka. Zastanawiam się czy nie da się wcisnąć tam CB radia. Szerokość proszę podać w części z pełną wysokością (bez zaokrąglenia).

W podobnych miejscach zawsze głębokość jest za mała ale po wycięciu tyłu przeważnie wchodzi.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do użytkowników QQ po FL o zmierzenie rozmiarów tego schowka. Zastanawiam się czy nie da się wcisnąć tam CB radia. Szerokość proszę podać w części z pełną wysokością (bez zaokrąglenia).

W podobnych miejscach zawsze głębokość jest za mała ale po wycięciu tyłu przeważnie wchodzi.

Z góry dziękuję.

 

Dziś przypomniało mi się Twoje zapytanie i hmm ... wielkość tego schowka jest taka że nawet nokia e66 nie mieści się na długość. Z boku jest gniazdo zapalniczki wiec nie ma szansy abyć coś zdemontował i umiescił tam CB. Chyba że weźmiesz piłe i wytniesz wszytsko, ale to barbarzyństwo

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przypomniało mi się Twoje zapytanie i hmm ... wielkość tego schowka jest taka że nawet nokia e66 nie mieści się na długość. Z boku jest gniazdo zapalniczki wiec nie ma szansy abyć coś zdemontował i umiescił tam CB. Chyba że weźmiesz piłe i wytniesz wszytsko, ale to barbarzyństwo

 

Czyli ma mniej niż 107,5 mm. To już jakaś informacja. Wygląda na to że faktycznie CB nie wejdzie :-(

Dzięki za informację. Za miesiąc będę kombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w zasadzie nie jest schowek, bo nie można w nim nic schować. To jest po prostu miejsce na Tik-Taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w zasadzie nie jest schowek, bo nie można w nim nic schować. To jest po prostu miejsce na Tik-Taki.

No, ewentualnie na pilota do bramy lub garażu. Przynajmniej zawsze pod ręką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość kotekx13

Schowek marnej wielkości. Komórka (iPhone lub Samsung wave 8500) nie wchodzi a na "stojąco" przeszkadza przy 3 biegu. Aż żal, że nie ma tam mieja na komórkę....pod siedzeniem też już "ukradli" schowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to, to już nie ma schowka pod siedzeniem pasażera?!

 

Jak odbierałem w grudniu QQ to już wtedy dealer informował, że w modelu na rok 2011 brak schowka pod fotelem pasażera i tapicerka na drzwiach będzie jednolita - plastikowa, bez wstawek materiałowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert k

Jak odbierałem w grudniu QQ to już wtedy dealer informował, że w modelu na rok 2011 brak schowka pod fotelem pasażera i tapicerka na drzwiach będzie jednolita - plastikowa, bez wstawek materiałowych.

 

 

 

W QQ nadal znajduje się schowek pod siedzeniem pasażera, tylko brak go w wersji Visia. Dziś sprawdzałem :dribble:

Edytowane przez robekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W QQ nadal znajduje się schowek pod siedzeniem pasażera, tylko brak go w wersji Visia. Dziś sprawdzałem :dribble:

 

Ale tak było zawsze - Visia - nie miała schowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert k

Ale tak było zawsze - Visia - nie miała schowka.

 

 

Tak mi się wydaje na 99%.

 

Jak odbierałem w grudniu QQ to już wtedy dealer informował, że w modelu na rok 2011 brak schowka pod fotelem pasażera i tapicerka na drzwiach będzie jednolita - plastikowa, bez wstawek materiałowych.

 

 

 

 

 

 

 

Wielkie PRZEPRASZAM za wprowadzenie w błąd.Dwa dni temu odebrałem samochód i wielkie zdziwko :blink:

pod siedzeniem pasażera nie ma schowka ,nawet żadnych prowadnic.W salonie sprawdzałem innego

QQ tam był, tylko teraz nie wiem czy zależało to od tego że była to wersja +2,czy może był z rocznika 2010. :(

Pozdrawiam.

 

I mam jeszcze pytanie, czy przy odbiorze samochodu mieliście na stanie apteczkę pierwszej pomocy.U mnie takowej brak :huh:

Edytowane przez robekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zamówieniu swojego auta nie zastanawiałem się nad tym schowkiem pod fotelem pasażera, bo wydawało mi się oczywiste że jest. Czy macie taki schowek w modelu 2011? Jeśli tak lub nie to napiszcie jakiego Qashqaia posiadacie i z jakim wyposażeniem standardowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...