Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Schowek w QQ


Blixten
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę schowek pod siedzeniem pasażera był montowany w modelach wyprodukowanych do grudnia 2010...

Tak wychodzi ale nikt z posiadaczy rocznika 2011 jeszcze jednoznacznie tego nie potwierdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mwylezol

Tak mi się wydaje na 99%.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielkie PRZEPRASZAM za wprowadzenie w błąd.Dwa dni temu odebrałem samochód i wielkie zdziwko :blink:

pod siedzeniem pasażera nie ma schowka ,nawet żadnych prowadnic.W salonie sprawdzałem innego

QQ tam był, tylko teraz nie wiem czy zależało to od tego że była to wersja +2,czy może był z rocznika 2010. :(

Pozdrawiam.

 

 

 

I mam jeszcze pytanie, czy przy odbiorze samochodu mieliście na stanie apteczkę pierwszej pomocy.U mnie takowej brak :huh:

 

Witam,

jak ja swojego odbierałem w połowie grudnia 2010, to w salonie mieli już dane dotyczące wersji 2011. I wtedy wyraźnie mi powiedzieli, że się mam cieszyć, że ten schowek jeszcze jest, bo od roku 2011 go już nie będzie. Czemu go nie ma? Tego nie wiem...

Edytowane przez Marek W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak ja swojego odbierałem w połowie grudnia 2010, to w salonie mieli już dane dotyczące wersji 2011. I wtedy wyraźnie mi powiedzieli, że się mam cieszyć, że ten schowek jeszcze jest, bo od roku 2011 go już nie będzie. Czemu go nie ma? Tego nie wiem...

No to w moim przypadku kapota... Liczyłem na ten schowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rocznik 2011 i po schowku ani śladu, wypustów na otwory do wycieraczki gumowej dla pasażera też niet (only dla kierowcy). Ale za to mam wygłuszenie pokrywy maski. To tak na świeżo z dzisiaj.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rocznik 2011 i po schowku ani śladu, wypustów na otwory do wycieraczki gumowej dla pasażera też niet (only dla kierowcy). Ale za to mam wygłuszenie pokrywy maski. To tak na świeżo z dzisiaj.

 

Pozdr

 

A to też nie nowość - bo u mnie jest i mata i ... osłona silnika :whistle: - odbierany 11-12-2010.

Edytowane przez Jaro73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kokolino

To jak jest z tym schowkiem pod siedzeniem ? Tydzień temu gdy zamawiałem QQ to dostałem nowy katalog o QQ i w nim nadal jest pokazany schowek i ileż to rzeczy można w nim schować. Jeśli nie będzie schowka po odbiorze to będę mógł teoretycznie wystąpić o rekompensatę :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak jest z tym schowkiem pod siedzeniem ? Tydzień temu gdy zamawiałem QQ to dostałem nowy katalog o QQ i w nim nadal jest pokazany schowek i ileż to rzeczy można w nim schować. Jeśli nie będzie schowka po odbiorze to będę mógł teoretycznie wystąpić o rekompensatę :D :D

 

Jak to prawnik powiedział : "wymiana auta na nowy" - co w tym przypadku nic nie zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość templar83

Jak to prawnik powiedział : "wymiana auta na nowy" - co w tym przypadku nic nie zmieni :)

ale powaznie nie ma tego schowka? dla mnei on by byl bardzo praktyczny... a diler nic nie mowil ze nie bedzie :( gdzies za 2 tyg. powinienem odebrac QQ i troche sie zaczalem denerwowac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powaznie nie ma tego schowka? dla mnei on by byl bardzo praktyczny... a diler nic nie mowil ze nie bedzie :( gdzies za 2 tyg. powinienem odebrac QQ i troche sie zaczalem denerwowac :(

 

Koledzy z tymi schowkami pod siedzeniem to jakaś ściema. To co opisujecie że są one w roczniku 2010 to jest nie prawda, kupiłem QQ w połowie roku 2010 i nie mam ani schowka ani wygłuszenia komory silnika. A jeśli chodzi o miejsce na napoje to jest ich tyle że można wpaść w nałóg, i jeszcze jedno - miałem już kilka bryczek ale pierwszy raz widzę nie pomalowaną komorę silnika lakierem jak reszta auta ??!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Koledzy z tymi schowkami pod siedzeniem to jakaś ściema. To co opisujecie że są one w roczniku 2010 to jest nie prawda, kupiłem QQ w połowie roku 2010 i nie mam ani schowka ani wygłuszenia komory silnika (...)

Odebrany w lipcu 2010... Schowek pod siedzeniem jest, maty wygłuszającej nie ma. Wychodzi na to, że w fabryce grają chyba w marynarza co w którym QQ zamontować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert k

Koledzy z tymi schowkami pod siedzeniem to jakaś ściema. To co opisujecie że są one w roczniku 2010 to jest nie prawda, kupiłem QQ w połowie roku 2010 i nie mam ani schowka ani wygłuszenia komory silnika. A jeśli chodzi o miejsce na napoje to jest ich tyle że można wpaść w nałóg, i jeszcze jedno - miałem już kilka bryczek ale pierwszy raz widzę nie pomalowaną komorę silnika lakierem jak reszta auta ??!!!!!!!

 

 

Witam.

Pewnie masz wersję Visia,w tej wersji nie montowali schowków.

A tak na marginesie wkurza mnie ta polityka Nissana ,zamiast z roku na rok coś poprawiać iść z duchem czasu, to oni robią na odwrót.Przy następnym liftingu zamiast zamontować lampy do jazdy dziennej to może zlikwidują te przeciw mgielne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie wkurza mnie ta polityka Nissana ,zamiast z roku na rok coś poprawiać iść z duchem czasu, to oni robią na odwrót.Przy następnym liftingu zamiast zamontować lampy do jazdy dziennej to może zlikwidują te przeciw mgielne.

 

Jak QQ przestanie się sprzedawać tak jak to jest teraz to nadrobią to moment i światła dzienne też się znajdą :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten schowek - kiedys trzymalem tam latarke ale latała jak przyspieszalem/hamowalem - wiec jest pusty i w sumie to mi zbędny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten schowek - kiedys trzymalem tam latarke ale latała jak przyspieszalem/hamowalem - wiec jest pusty i w sumie to mi zbędny :)

 

hehehe ja dwa dni temu chciałem schować papiery do schowka żeby nie leżały na widoku i nie kusiły potencjalnych zainteresowanych - efekt schowek został mi w ręce :/ później musiałem się gimnastykować żeby go z powrotem wstawić w szyny, schowek ok ale chyba tylko na Cb-radio(w moim przypadku nie praktyczne bo muszę ściszać/miasto i pogłaśniać/trasa) albo na awaryjne czekoladki, które wożę w aucie zimą w razie jakiegoś mega kataklizmu żeby przeżyć w śnieżycy (na autostradzie lub drodze lokalnej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam urządziłem śmietnik.

W poprzednich samochodach miałem w schowku między fotelami ale ten taki duży, że zrobiło się szkoda...

Pod fotelem pasażera sprawdza się idealnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że nie w każdym modelu taki schowek jest. W Acenta jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Potwierdzam na 100% ze qq+2 z 2011 roku nie mają tego schowka pod fotelem pasażera. W sobotę odbierałem qq+2 w wersji TEKNA. I jeszcze ciekawszy temat NIE MA KLUCZA DO ŚRUB KÓŁ. Nissan zaczyna oszczędzać na wszystkim co można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam na 100% ze qq+2 z 2011 roku nie mają tego schowka pod fotelem pasażera. W sobotę odbierałem qq+2 w wersji TEKNA. I jeszcze ciekawszy temat NIE MA KLUCZA DO ŚRUB KÓŁ. Nissan zaczyna oszczędzać na wszystkim co można.

 

Bo nie ma też koła zapasowego. Tak niestety zawsze było w naszej wersji :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie że nie, bo w listopadzie odbierałem pierwszego qq+2 i wszystko było oprócz podnośnika.

 

QQ+2 Tekna z kołem zapasowym ?!

Nawet wg cennika nie powinno go tam być. Jaki sens dawać koło bez podnośnika? Chyba jakaś radosna twórczość dilera lub Johnego na taśmie.

Ja odbierałem 30 października i był tylko zestaw naprawczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...