Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Schowek w QQ


Blixten
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

QQ+2 Tekna z kołem zapasowym ?!

Nawet wg cennika nie powinno go tam być. Jaki sens dawać koło bez podnośnika? Chyba jakaś radosna twórczość dilera lub Johnego na taśmie.

Ja odbierałem 30 października i był tylko zestaw naprawczy.

pisząc wszystko miałem na myśli klucz do śrub i to ramie do podnośnika. W qq+2 tekna nie ma koła zapasowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisząc wszystko miałem na myśli klucz do śrub i to ramie do podnośnika. W qq+2 tekna nie ma koła zapasowego.

 

Uff. Niestety ja nawet klucza nie dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Miesiąc temu odebrałam Acentę z rocznika 2011. Pod siedzeniem pasażera niestety ,ale już nie znalazłam schowka. Jednak opcja jego zamontowania pozostała ponieważ są zainstalowane prowadnice. Nie wiem, czy jest jeszcze jakaś szansa na zakup tej szufladki i montaż w moim aucie. Gdzie mogę znależć ten produkt, może ktoś ma na to jakiś pomysł ( być może jakikolwiek nr produktu widnieje na tym schowku - pytanie dla posiadaczy).Bardzo proszę o podpowiedż w tej kwestii i ewentualną wskazówkę, gdzie można kupić bądż może ktoś z forumowiczów ma do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Miesiąc temu odebrałam Acentę z rocznika 2011. Pod siedzeniem pasażera niestety ,ale już nie znalazłam schowka. Jednak opcja jego zamontowania pozostała ponieważ są zainstalowane prowadnice. Nie wiem, czy jest jeszcze jakaś szansa na zakup tej szufladki i montaż w moim aucie. Gdzie mogę znależć ten produkt, może ktoś ma na to jakiś pomysł ( być może jakikolwiek nr produktu widnieje na tym schowku - pytanie dla posiadaczy).Bardzo proszę o podpowiedż w tej kwestii i ewentualną wskazówkę, gdzie można kupić bądż może ktoś z forumowiczów ma do sprzedania.

 

Pomijając juz sam fakt przydatności tego schowka dziwi mnie jego brak. Nie sądze, żeby Nissan tak ciął koszty, żeby pozbywać sie kawałka plastiku. Może po prostu zapomnieli go włożyć? Ja bym na pewno interweniował u dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Miesiąc temu odebrałam Acentę z rocznika 2011. Pod siedzeniem pasażera niestety ,ale już nie znalazłam schowka. Jednak opcja jego zamontowania pozostała ponieważ są zainstalowane prowadnice. Nie wiem, czy jest jeszcze jakaś szansa na zakup tej szufladki i montaż w moim aucie. Gdzie mogę znależć ten produkt, może ktoś ma na to jakiś pomysł ( być może jakikolwiek nr produktu widnieje na tym schowku - pytanie dla posiadaczy).Bardzo proszę o podpowiedż w tej kwestii i ewentualną wskazówkę, gdzie można kupić bądż może ktoś z forumowiczów ma do sprzedania.

 

 

 

A to ciekawe.Ja odebrałem pod koniec lutego (Tekne) i nie było ani schowka ani żadnych prowadnic do jego zamontowania. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe.Ja odebrałem pod koniec lutego (Tekne) i nie było ani schowka ani żadnych prowadnic do jego zamontowania. :angry:

w Teknie najprawdopodobniej nie ma tego schowka bo w tym miejscu zmontowany jest wzmacniacz Koledzy ktorzy juz odebrali swoje QQ niech potwierdza ...albo wyprostuja mnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Teknie najprawdopodobniej nie ma tego schowka bo w tym miejscu zmontowany jest wzmacniacz  Koledzy ktorzy juz odebrali swoje QQ niech potwierdza ...albo wyprostuja mnie ...

A ja mam i Tekne, i wzmaniacz, i schowek :rolleyes:  (QQ odebrany 10.12.2010)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Teknie najprawdopodobniej nie ma tego schowka bo w tym miejscu zmontowany jest wzmacniacz Koledzy ktorzy juz odebrali swoje QQ niech potwierdza ...albo wyprostuja mnie ...

Ja mam schowek i wzmacniacz systemu BOSE pod fotelem.Mój QQ Tekna jest przed "liftem", ale po chyba się nic nie zmieniło w wymiarach podłogi i fotela pasażera.

W schowku trzymam etui z instrukcjami i gwarancją .

Śmieszne i żenujące jest szukanie groszowych oszczędności przez NISSAN-a. Nie oszukujmy się - koszt wytworzenia tej szuflady to pewnie kilka eurocentów...Oszczędzili także na lusterku samościemniajacym.Ja sie jeszcze załapałem, ale po dogrywce u sprzedawcy....

Edytowane przez JACEK1952
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już na ten temat. Schowka nie ma od jakiegoś czasu we wszystkich wersjach. Moim zdaniem szkoda bo to dobre miejsce na śmietnik :-)

Może dali regulację wysokości fotela pasażera i szukali miejsca na mechanizm. To by miało sens. Jak sprawa wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już na ten temat. Schowka nie ma od jakiegoś czasu we wszystkich wersjach. Moim zdaniem szkoda bo to dobre miejsce na śmietnik :-)

Może dali regulację wysokości fotela pasażera i szukali miejsca na mechanizm. To by miało sens. Jak sprawa wygląda?

 

W mojej Kaśce 2010 FL 2,0dci I Way jest schowek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już na ten temat. Schowka nie ma od jakiegoś czasu we wszystkich wersjach. Moim zdaniem szkoda bo to dobre miejsce na śmietnik :-)

Może dali regulację wysokości fotela pasażera i szukali miejsca na mechanizm. To by miało sens. Jak sprawa wygląda?

 

Niestety regulacji wysokości fotela pasażera też niema B)

 

Dobrze że przynajmniej fotel jest :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W marcu odebrałam QQ Acenta, rzeczywiście nie ma już schowka pod siedzeniem pasażera ale prowadnice jeszcze pozostały. Czyli jest możliwość jego montażu, bardzo więc proszę o podpowiedż: czy ktokolwiek z czytających ten wątek tematu posiada taki schowek do ewentualnej sprzedaży lub też ma namiary na osobę, która sprzedaje. Zdjęcie schowka i jego umiejscowienie mile widziane. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co koleżanka zakłada nowy temat? Taki sam o tym samym tytule już istnieje, wystarczy poszukać... :search:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co koleżanka zakłada nowy temat? Taki sam o tym samym tytule już istnieje, wystarczy poszukać... :search:

Trochę więcej wyrozumiałości dla koleżanki. Każdemu zdarzy się zagapić :)

 

PS. Swoją drogą z tymi prowadnicami to ciekawe...

Edytowane przez Seewolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę więcej wyrozumiałości dla koleżanki. Każdemu zdarzy się zagapić :)

 

PS. Swoją drogą z tymi prowadnicami to ciekawe...

Jednak są wyrozumiali forumowicze, a co do prowadnic to raczej są to szyny na której powinna spoczywać ta szufladka a jak , kto woli schowek. Na podstawie nr VIN w salonie podpowiedziano Mi , że samochód jest przystosowany do zamontowania tej części, jednak z rocznikiem prod. 2011 ( początek roku ) wszystkie modele utraciły szansę wyposażeniową tej części, po prostu nie ma na wyposażeniu pomimo , iż jest możliwość montażu. Skoro klient jest zdecydowany mogą zamówić ale trzeba się liczyć z kosztem ok.190 PLN. Załamka :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak są wyrozumiali forumowicze(...)

Myślę, że większość jest jednak wyrozumiałych... :)

 

Skoro klient jest zdecydowany mogą zamówić ale trzeba się liczyć z kosztem ok.190 PLN. Załamka :o

Skoro uważasz, że to zbyt drogo jak za taki kawałek plastiku to może poszukać używanej np. na Allegro...?

Nie widziałem wprawdzie samych półek, ale może z ogłoszeń dot. foteli dałoby się coś rozkompletować...? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znależć ten produkt, może ktoś ma na to jakiś pomysł ( być może jakikolwiek nr produktu widnieje na tym schowku - pytanie dla posiadaczy).Bardzo proszę o podpowiedż w tej kwestii i ewentualną wskazówkę, gdzie można kupić bądż może ktoś z forumowiczów ma do sprzedania.

 

Numery na schowku pod fotelem pasażera.

87390JD00A

L0092320AA08

myślę że ten pierwszy jest ważniejszy bo w drugim ostatnia cyfra była dziwna - pewnie to tylko numer partii produkcyjnej.

Do zamontowania muszą być szyny z blaszkami/sprężynkiam.

Moim zdaniem dosyć przydatna rzecz.

 

Z innej beczki.

w schowku PRZED pasażerem są wyraźnie jakieś prowadnice. Czy ktoś ma pomysł co tam można zamontować? Jakaś przegroda? Jak tak to strasznie mały kawałek zostanie po stronie chłodzonej. Hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten schowek - kiedys trzymalem tam latarke ale latała jak przyspieszalem/hamowalem - wiec jest pusty i w sumie to mi zbędny :)

 

I chyba jest to prawidłowe podejście. Zastanawiam sie, co ludzie w tych schowkach chcą wozić? Takie auto to nie warsztat tym bardziej ze przy tego rodzaju technice "śrubokrętem" sie już nie naprawia. W poprzednim samochodzie miałem dwa schowki pod siedzeniami. Telepały sie w nich różne rzeczy. Od żarówek, bezpieczników do pistoletu :)). Niestety ten ostatni jak był potrzebny to sie zaciął od kurzu. Z jednej strony narzekacie na skrzypienie plastików, a z drugiej macie pretensje, że ich nie ma. Proponuje BOX na dach. Taaaam wejdzie wszystko. Poza tesciowa. Większość z nich nigdzie sie nie miesci :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Proponuje BOX na dach. Taaaam wejdzie wszystko. Poza tesciowa. Większość z nich nigdzie sie nie miesci :))

 

Mieści się, mieści ... sosnowa skrzynka ok. 2 m - lub na ostatnią drogę trochę luksusu - dębowa i ze 2 m w dół :whistle::devil: (kurczę ... usuną mi wpis :( )

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:devil: (kurczę ... usuną mi wpis :( )

 

Nie. Moze tylko przeniosa do watku o zabytkach. Oczywiscie samochodowych :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś z kolegów jest zainteresowany tą szufladą pod fotel przedni pasażera to chętnie odstąpię, mój qq odebrany w kwietniu niestety nie posiada prowadnic do tej szufladki :(.

A tak się cieszyłem ze udało mi się znaleźć na allegro. Dałem za nią 100 zł z wysyłka. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czy w chłodzonym schowku "na rękawiczki" powinno być jakieś zamknięcie, bo widać tam oprócz sporego otworu nawiewu, dodatkowe dwa różnej wielkości niegwintowane otwory na zamontowanie jakiegoś np. moduł do zamykania chłodzenia.

Widać tam dodatkowo jakieś rysy w kierunku silnika, jakby takie zamknięcie tam było, ale elektryk montujący alarm (lub ktoś inny), je już nie zamontował z powrotem.

 

Czy ten chłodzony schowek w zimie grzeje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w chłodzonym schowku "na rękawiczki" powinno być jakieś zamknięcie, bo widać tam oprócz sporego otworu nawiewu, dodatkowe dwa różnej wielkości niegwintowane otwory na zamontowanie jakiegoś np. moduł do zamykania chłodzenia.

Widać tam dodatkowo jakieś rysy w kierunku silnika, jakby takie zamknięcie tam było, ale elektryk montujący alarm (lub ktoś inny), je już nie zamontował z powrotem.

 

Czy ten chłodzony schowek w zimie grzeje?

 

do września 2010 (jak dobrze pamiętam) było zamknięcie nawiewu .

 

Tak z ciekawości to masz instrukcję obsługi samochodu ? Czasami warto ją przeczytać :)

Edytowane przez BartoszN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...