Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Schowek w QQ


Blixten
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam instrukcję, ale w niej także nie ma np. nic o typie i wymianie żarówki w schowku (ani nawet o tym, że jakaś tam jest).

Czy w takim razie mam zły samochód, złą instrukcję, czy tylko trochę "uszczypliwych" kolegów na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w chłodzonym schowku "na rękawiczki" powinno być jakieś zamknięcie, bo widać tam oprócz sporego otworu nawiewu, dodatkowe dwa różnej wielkości niegwintowane otwory na zamontowanie jakiegoś np. moduł do zamykania chłodzenia.

Widać tam dodatkowo jakieś rysy w kierunku silnika, jakby takie zamknięcie tam było, ale elektryk montujący alarm (lub ktoś inny), je już nie zamontował z powrotem.

 

 

Mój jest z sierpnia 2010 i faktycznie ma zamknięcie nawiewu do schowka. Jednakowoż łez wylewać nad brakiem jego nie masz bracie potrzeby bo jest do d.... ;)

W zasadzie jest tak nieszczelny że nie ma prawie żadnej różnicy jak go się ustawi.

 

Wspomniane szczeliny w schowku też mnie zastanawiają. Moja hipoteza jest taka, że w innym samochodzie, który ma ten sam schowek lub w QQ na inne rynki, jest tam wyjmowana przegroda dzieląca schowek na część chłodzoną i nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jest z sierpnia 2010 i faktycznie ma zamknięcie nawiewu do schowka. Jednakowoż łez wylewać nad brakiem jego nie masz bracie potrzeby bo jest do d.... ;) W zasadzie jest tak nieszczelny że nie ma prawie żadnej różnicy jak go się ustawi. Wspomniane szczeliny w schowku też mnie zastanawiają. Moja hipoteza jest taka, że w innym samochodzie, który ma ten sam schowek lub w QQ na inne rynki, jest tam wyjmowana przegroda dzieląca schowek na część chłodzoną i nie.

 

Dokładnie jak napisałeś w Amerykańskim Rouge jest przegródka oddzielająca część chłodzoną od reszty schowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Przed odbiorem QQłki ściągnąłem sobie instrukcję od Rouga, a później nie pomyślałem żeby sprawdzić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam.

Czy istnieje trochę większy schowek pod panelem klimatyzacji? Trochę większy to znaczy taki aby można było tam schować smartphone-a.  

 

post-95734-0-31962500-1502629624_thumb.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy istnieje trochę większy schowek pod panelem klimatyzacji? Trochę większy to znaczy taki aby można było tam schować smartphone-a.  

 

attachicon.gifWP_20170813_14_31_48_Pro.jpg

 

Pozdrawiam.

Nie rozumiem pytania?

W tej wersji nie a w innym samochodzie pewnie tak :)

To co nazywasz schowkiem to raczej "szpara" z którą projektant tak naprawdę nie wiedział co zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...