Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kolejny ciekawy problem... czy to sie kiedys kończy??


Gość dena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Autko to qq 2.0 dCi z listopada 2009 roku. Mam przejechane 12000 km. Występuje u mnie jeden dziwny problem i jestem ciekaw czy czasem Wy nie spotkaliście się z tym samym. Mianowicie podczas jazdy autostradą w warunkach zimowych (raz przy -10, a drugi przy -1) zapaliła mi się kontrolka ESP (wygląda to tak jakby ESP było wyłączone bo kontrolka cały czas się świeci), próbowałem ja wyłączyć ale w ogóle przycisk nie reagował na kilkukrotne wciśnięcia. Co najdziwniejsze autko traciło moc. Recepta = zjechałem na pobocze zgasiłem silnik na kilka sekund odpaliłem ponownie i wszystko wróciło do porządku. Ja się pytam co to do cholery jest??? W najbliższym czasie planuje odwiedzić serwis...

Kolejny problem dotyczy panoramicznego dachu. Mam wrażenie że po przekroczeniu 100 km/h słyszę dziwny szum powietrza. Kiedy zamknę roletę górną szum powietrza znika. Chyba problem z uszczelkami się tu pojawił. Autko będę serwisował w Poznaniu. Może polecicie jakoś w miarę normalny serwis godny odwiedzenia. Z góry dzięki za pomoc i odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - problem z ESP i brakiem mocy występuje w QQ - jest opisany gdzieś tu, serwis nie zna rozwiązania.

 

Natomiast szum - do tej pory wszyscy się skarżyli na szum z okolic lusterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...