Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fotelik dla dziecka do samochodu.


Gość +2qq_komar

Rekomendowane odpowiedzi

Gość +2qq_komar

Witajcie,

 

Stoję przed wyborem nowego fotelika dla mojej pociechy i zakładam z góry, że będzie to fotelik z systemem ISOFIX. Pytanie do Was - jakie foteliki macie w swoich qq (raczej obojętne czy qq+2 czy po prostu qq)? A może ktoś z Was zajmuje się sprzedażą takowych fotelików i poleci pasujący do naszych aut.

Dodam, że mnie najbardziej interesuje fotelik dla grupy 2+3 (od 15kg do 36kg (4 lata do około 12)).

Zauważyłem, że z regóły takie foteliki (przynajmniej na zjęciu) nie mają "swoich" pasów. Może macie takie ze "swoimi" pasami?

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tutaj bardzo dobra stronka: http://fotelik.info/

 

Ja polecam fotelik Roemer. Aktualnie używam Roemer ISOFIX model SafeFix Plus TT - Bardzo fajnie się sprawuje, prosty w obsłudze (dla dziecka od 9 do 18 kg).

 

V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Stoję przed wyborem nowego fotelika dla mojej pociechy i zakładam z góry, że będzie to fotelik z systemem ISOFIX. Pytanie do Was - jakie foteliki macie w swoich qq (raczej obojętne czy qq+2 czy po prostu qq)? A może ktoś z Was zajmuje się sprzedażą takowych fotelików i poleci pasujący do naszych aut.

Dodam, że mnie najbardziej interesuje fotelik dla grupy 2+3 (od 15kg do 36kg (4 lata do około 12)).

Zauważyłem, że z regóły takie foteliki (przynajmniej na zjęciu) nie mają "swoich" pasów. Może macie takie ze "swoimi" pasami?

 

 

Pozdrawiam.

Mój wnuk 2 /lata/ podróżuje QQ w tym foteliku MAXI-COSI ISOFIX z dodatkowym mocowaniem przednim -"nogą " do podłogi. Jest super-wygodny i bezpieczny .Ma własne pasy bezpieczeństwa.Tylko ta cena... i masa własna przy przenoszeniu i montażu.Fotelik ma 2 pozycje położenia, więc jak Mały zasypia wystarczy jedno kliknięciei już jest w pozycji półleżacej.

 

post-27478-1266692943,6691_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maxi-cosi bez isofixa, bo czasem jezdze innymi autami.

Fotrlik ok, pasy w QQ troche krotkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało to mam fotelik Maxi Cosi z bazą (podstawą) za dobre pieniądze oraz inne.

 

Fotelik jest w stanie bardzo dobrym, był mało używany ze względu na foteliki w każdym z moich aut. Ten był w moim, natomiast tylko był, ponieważ mam pracę poza miejscem zamieszkania i maluch korzystał z niego tylko okazjonalnie.

 

Posiadam też wózek oraz cały osprzęt i inne różne udogodnienia.

 

Sprzęt jest tylko markowy, wybierany z najwyższej pułki. Z najwyższymi notami za bezpieczeństwo.

 

Bez wad i zabrudzeń.

 

Zainteresowanych zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość +2qq_komar

Witam,

 

Wybrałem fotelik firmy Romer - Roemer KidFix High Line 15-36 kg. Jak w tym tygodniu do mnie dojedzie do mnie i zamontuje dam znać jak pierwsze wrażenia.

Oczywiście jeżeli kogoś interesuje ;) .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wybrałem fotelik firmy Romer - Roemer KidFix High Line 15-36 kg. Jak w tym tygodniu do mnie dojedzie do mnie i zamontuje dam znać jak pierwsze wrażenia.

Oczywiście jeżeli kogoś interesuje ;) .

 

Pozdrawiam

Witam.

Jak możesz, pokaż jakieś fotki tego fotelika w Twoim QQ+2. Ja swojego QQ+2 odbieram w czerwcu i ponieważ mam 3 pociech jestem zainteresowany Twoimi doświadczeniami w tej materii.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnio Jane Montecarlo z isofixem - jest to jeden z najtańszych fotelików w tej grupie, ale porównywałem z innymi w cenach do ok 1500 zł - zdecydowanie polecam- według mnie oprócz ceny , jakością i funkcjonalnościa bije pozostałe ! Oglądałem również Roemer KidFix - dla mnie nie pasował ze względu na brak mozliwości pochylenia do pozycji wypoczynkowej (półlezącej). Montaż bezproblemowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...