Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Jaka zmieniarka cd do P12?


Gość tomaszkolasa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomaszkolasa

Witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Primery i zastanawiam się jaką zmieniarkę mogę podłączyć do mojego radia. Dodam, że jest to model z nawigacją. Niestety prawdopodobnie poprzedni właściciel wymontował tę fabryczną, więc zastanawiam, się czy jest szansa na to by podłączyć jakąkolwiek inną. Dodam, że został również wymontowany kabel łączący radio ze zmieniarką. Jeśli ktoś z was wie co i jak podłączyć i jakiego kabla mi potrzeba bardzo proszę o informację. pozdrowienia dla wszystkich posiadaczy Primerek w UK. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zastosować adapter kart SD/MMC? Po odpowiednim połączeniu radio w samochodzie widzi zmieniarkę, ale odtwarzane są empetrójki z karty pamięci (na dziurach nie przerywa;-). Wpisz na allegro "zmieniarka mp3 nissan", za niecałe 4 stówki masz komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zastosować adapter kart SD/MMC? Po odpowiednim połączeniu radio w samochodzie widzi zmieniarkę, ale odtwarzane są empetrójki z karty pamięci (na dziurach nie przerywa;-). Wpisz na allegro "zmieniarka mp3 nissan", za niecałe 4 stówki masz komplet.

 

Czy taka się nada do P12 2002 rok? Niestety, nie mam żadnego kabla w bagażniku :/ (wersja bez navi)

 

http://allegro.pl/item939733316_zmieniarka_clarion_orginalna_nissan_komplet.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taka się nada do P12 2002 rok? Niestety, nie mam żadnego kabla w bagażniku :/ (wersja bez navi)

 

http://allegro.pl/item939733316_zmieniarka_clarion_orginalna_nissan_komplet.html

 

nada się, tylko kabel zmieniarka - radio kosztuje krocie, lepiej zastosować odtwarzacz mp3 naddającym po FM - dostrajasz i masz spoko

Edytowane przez Ryś48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wlanie widze to gowno zamiast nagrywarki na usb, jaki crap omg wspolczuje tym ktorzy to kupią

po 1 jakos mp3 jest gorsza od audio- glosnosc i czystość dzwieku jakies 5-10%

sam uzywam transmitera FM koszt 39 zl z pilotem , odczyt karty SD i USB jak i mozliwosc podlaczenia np ipoda cz zewnetrznego zrodla audio np mp3 playera

 

plusy

- niski koszt

- duza pojemnosc na muzyke

- mozliwosci

- bardzo ladny wyglad

- latwy w obsludze i podlaczeniu

- male zuzycie prądu

- w p12 mozna podlaczyc jeszcze w bagolu do gniazda zapalniczki bowiem jest taka opcja

 

minusy

-audio - cd jest jak juz wspomnialem glosniejsze 5-10%, ale z tego co pamietam to wina formatu mp3 bo mialem cdmp3 sony w starym aucie bylo to samo, wiec wina transmitera to to nie jest

(alternatywa moze byc nagranie pliku wav a nie w formacie mp3 i sprawa zalatwiona dziala bo sprawdzalem

 

 

odradzam zakupu tego czegos do czego daliscie link neioplacalne ale jeleni dzis na swiecie duzo pozdro btw jakosc z transmitera a tego czegos bedzie taka sama!

 

 

ps zeebro odpusc ta zmieniare ... rozbiora ci pol auta zeby to puscic i jeszcze sie okaze ze plyty przycinaja .... i masz 1 klamota w bagolu wiecej o ile wogole zadziala ....

transmiter i masz wszystko z glowy - sprobuj to jakies max 40 zl

ja mam i jestem zadowolony masz tam nawet equalizer bynajmniej ja mam ;)

Edytowane przez preston81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość bioly230

Nie lepiej zastosować adapter kart SD/MMC? Po odpowiednim połączeniu radio w samochodzie widzi zmieniarkę, ale odtwarzane są empetrójki z karty pamięci (na dziurach nie przerywa;-). Wpisz na allegro "zmieniarka mp3 nissan", za niecałe 4 stówki masz komplet.

witam ja bym chciał się dowiedzieć czy to będzie działało jeżeli mój model nie czyta mp3???

czy ta będzie ok? http://allegro.pl/item963752003_emulator_zmieniarki_nissan_cd_mp3_usb_sd_gratis.html

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam kilka pytań. Skoro jesteśmy w temacie zmieniarek. Chodzi mi o oryginalną zmieniarkę Clariona na 6 płyt cd umieszczoną w bagażniku w miejscu na apteczkę. Chciałbym ją zastąpić inną zmieniarką z mp3 ale nie wiem czy nie będę musiał przerabiać lub wymienić przewodów. Robił to ktoś??? Czy dać sobie z nią spokój i kupić na allegro oryginalne DVD??? Posiadam primerę z 2002 roku i po zamontowaniu takiego DVD będę miał możliwość oglądania filmów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam! Mam kilka pytań. Skoro jesteśmy w temacie zmieniarek. Chodzi mi o oryginalną zmieniarkę Clariona na 6 płyt cd umieszczoną w bagażniku w miejscu na apteczkę. 

 

Mam Primerę P12 z 2002r, wersja Hatchback. Chciałem u siebie zmontować zmieniarkę w bagażniku. Znalazłem wtyczkę pod tapicerką po prawej stronie.

 

post-43042-0-23051000-1462114413_thumb.jpgpost-43042-0-17347400-1462114430_thumb.jpgpost-43042-0-02895100-1462114440_thumb.jpgpost-43042-0-47336000-1462114452_thumb.jpg

 

 

Nie widzę jednak miejsca gdzie mógłbym ją zamontować/ przykręcić. Proszę o zamieszczenie zdjęć kogoś, kto takową posiada. Czy będzie pasować Clarion CV707?

 

post-43042-0-01353300-1462114484_thumb.jpgpost-43042-0-44741400-1462114496_thumb.jpgpost-43042-0-05454500-1462114507_thumb.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...