Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcja serwisowa Nissan


Gość Kielce44

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kielce44

Czy ktoś słyszał szczegóły ogłoszonej akcji serwisowej nissana na prawie wszystkie kraje prócz Polski ? czy to chodzi o akcję-silnik z lutego (japońskie wersje nissanów które mogą się uszkadzać ?) czy coś następnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg rmf24:

"540 tys. samochodów marki nissan ma przejść przegląd. Powodem jest awaria pedała hamulca i wadliwie działający wskaźnik paliwa. Większość wezwań będzie dotyczyć samochodów w Stanach Zjednoczonych.

 

Wzywani będą także właściciele samochodów w Kanadzie, Meksyku, na Bliskim Wschodzie, Ukrainie, w Rosji i Tajwanie.

 

Usterki będą usuwane w modelach Titan, Armada, Infiniti QX56 SUV, Quest, Frontier, Pathfinder i Xterra wyprodukowanych w latach 2005-2010.

 

Nissan zapewnia, że do tej pory nie doszło do żadnego wypadku w związku z usterkami."

 

 

Napisałem do Nissana o wyjaśnienia dlaczego nie ma tej akcji w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kielce44

Napisałem do Nissana o wyjaśnienia dlaczego nie ma tej akcji w Polsce.

 

No tak Polska jak zwykle traktowana przez Nissana jako Republik of Banan... Napisz jak dostaniesz odpowiedź tak z ciekawości jak to argumentują.Pewnie jak zwykle - info prześlą do odpowiedniego działu i ... nastała cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dostałem odpowiedzi, ale mogę się domyślać dlaczego teraz nie ogłasza się akcji serwisowej w Polsce...

 

www.samar.pl/__/__la/pl/__ac/sec,4/new/56770/__Polska-Wyj%C4%85tkowa-kampania-medialna-Qashqai.html

 

(jak jest w linku do kliknięcia to nie łaczy do strony)

 

Zadzwoniono do mnie z Centrum Obsługi Klienta Nissana i poinformowano mnie, że w Polsce nie ma akcji serwisowej, gdyż problem nie dotyczy nr vin samochodów sprzedanych w Polsce.

Oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to numery VIN?

Z pisma od Nissana:

"Uprzejmie informujemy, że kampanie, o których Pan pisze nie dotyczy rynku europejskiego poza wyjątkiem następujących krajów: Ukraina, Rosja, jednocześnie pragniemy zapewnić Pana jako właściciela samochodu NISSAN Qashqai, że jedyny model wyprodukowany na Europejski rynek, to NISSAN Pathfinder jest objęty kampanią dot. wskaźnika paliwa..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...