Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] bagażnik bazowy


Gość szelas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Chciałbym zapytać może ktoś z uprzejmych ma do odstąpienia/odsprzedania

używany, niepotrzebny, dachowy bagażnik bazowy do N16.

Jeśli nie to może ktoś wie, gdzie można nabyć go w naprawdę przyzwoitej cenie.

 

Dziękuję serdecznie

Pozdrawiam

 

szelas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej kupić Thule lub Mont Blanc - najlepiej aluminiowy? Wiem, że drożej bo miesiąc temu kupiłem. Ale solidnie wykonane, zabezpieczone, lekkie i aerodynamiczne. A używanych raczej nie doświadczysz, bo ludzie jak kupili porządny bagażnik to nie sprzedają go - chyba że z samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej kupić Thule lub Mont Blanc - najlepiej aluminiowy? Wiem, że drożej bo miesiąc temu kupiłem. Ale solidnie wykonane, zabezpieczone, lekkie i aerodynamiczne. A używanych raczej nie doświadczysz, bo ludzie jak kupili porządny bagażnik to nie sprzedają go - chyba że z samochodem.

 

Zgadza się, myślałem nad Mont Blanc, bo jest w dobrej cenie. Niestety budżet bardzo ograniczony, nie jest to dla mnie dobry moment

na taką niewątpliwie przyszłościową inwestycję.

Liczyłem, że może ktoś sprzedał auto lub zamierza i gdzieś leży w garażu nieużywany, niepotrzebny bagażnik.

 

Dzieki serdeczne za zainteresowanie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mufmiem

Jak powyżej.

 

Nie kupuj taniego, bo będziesz żałował.

M.in. dlatego, że prędzej porysuje Ci lakier na dachu.

Wogóle warto zwrócić uwagę jak jest bagażnik montowany, porządnie wyczyścić lakier, może czymś zabezpieczyć, może dodatkowe miękkie podkładki pod nóżki, itp.

Potrawfi zrysować lakier już po jednej zimie.

Piasek wszędzie się wepchnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam najdroższe Mont Blanc. Stopki mają specjalne podkładki gumowe a łapy mają natryskiwaną gumę tak, że w dotyku czuć że jest lekko miękka. Nie trzeba dodatkowo zabezpieczać. Moim zdaniem Mont Blac jest nieco wygodniejszy w użyciu nić Thule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania bagaznik THULE Rapid System 750 (aluminiowy). Kupiony specjalnie do mojej Almerki.Zakupiony w 2007 roku i uzywany tylko jeden sezon. Tak wiec praktycznie nówka. Cena jak mnie interesuje to 350zl. Jeśli jesteś zaintersowany do zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wiem, że temat już z uwagi na swój wiek zalatuje trochę zgnilizną :-) ale z uwagi na fakt, iż moja almera została unicestwiona pozostał mi wolny, do sprzedania za jakieś 200 zł kompletny bagażnik Thule rapid system w wydaniu z czarnymi prostokątnymi belkami.

Jakby ktoś był zainteresowany takim zestawem jak poniżej to proszę o kontakt:

1. Belki stalowe 761 - 120 cm

2. Belki stalowe 108 cm - nie uderzysz się w głowę przy wsiadaniu do auta - tych używałem

3. Zestaw dopasowujący Kit 1197 Rapid

4. Stopy Rapid System 750

5. Zamki Thule 544 - 4 szt.

 

Pozdrawiam

 

Wiem, że temat już z uwagi na swój wiek zalatuje trochę zgnilizną :-) ale z uwagi na fakt, iż moja almera została unicestwiona pozostał mi wolny, do sprzedania za jakieś 200 zł kompletny bagażnik Thule rapid system w wydaniu z czarnymi prostokątnymi belkami.

Jakby ktoś był zainteresowany takim zestawem jak poniżej to proszę o kontakt:

1. Belki stalowe 761 - 120 cm

2. Belki stalowe 108 cm - nie uderzysz się w głowę przy wsiadaniu do auta - tych używałem

3. Zestaw dopasowujący Kit 1197 Rapid

4. Stopy Rapid System 750

5. Zamki Thule 544 - 4 szt.

 

Pozdrawiam

 

Jakby ktoś był jeszcze zainteresowany tematem to sprawa nada aktualna - co do ceny to oczywiście można się dogadać jeszcze bo chciałbym się pozbyć tego złomu z garażu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Wiem, że stary temat ale też chętnie kupię, więc jak ktoś ma to zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...