Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lampka tylnej kanapy w podsufitce


Gość tomink

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może podpowiedzieć czy ew. jest doprowadzona instalacja do zamontowania oświetlenia tylnej kanapy?

 

Jak na razie zrobiłem otwór i niestety kabli nigdzie w pobliżu nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za foto, pomogły przekonać się że... instalacja nie jest wyprowadzona. Mój model do Visia 2008r.

 

W dolnej części lewego słupka szyby przedniej jest kostka, poprowadzona jest tylko wiązka lampki przedniej. Pozostaje pociągnąć z niej przewody do zasilenia tyłu. Nie trzeba opuszczać całej podsufitki, trzeba zdjąć rączkę tylną pasażera, odpiąć plastiki słupa środkowego (zaczynając od dolnego), przednią osłonę przeciwsłoneczną i osłonę słupka.

 

Uwaga, robiąc otwór na lampkę trzeba uważać aby nie trafić centralnie na wzmocnienie dachu (widać na zdjęciach), nie zmieści się ona wtedy w podsufitkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kserokop

Dzięki za foto, pomogły przekonać się że... instalacja nie jest wyprowadzona. Mój model do Visia 2008r.

 

W dolnej części lewego słupka szyby przedniej jest kostka, poprowadzona jest tylko wiązka lampki przedniej. Pozostaje pociągnąć z niej przewody do zasilenia tyłu. Nie trzeba opuszczać całej podsufitki, trzeba zdjąć rączkę tylną pasażera, odpiąć plastiki słupa środkowego (zaczynając od dolnego), przednią osłonę przeciwsłoneczną i osłonę słupka.

 

Uwaga, robiąc otwór na lampkę trzeba uważać aby nie trafić centralnie na wzmocnienie dachu (widać na zdjęciach), nie zmieści się ona wtedy w podsufitkę.

 

 

Napisz czym wyciąłeś otwór na lampkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kserokop

Potrzebny jest ostry nożyk, typ introligatorski (ten z wymiennymi, cienkimi, wysuwanymi ostrzami).

A jak rozwiązałeś problem braku kostki bo kabelki to wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...