Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nissan primera p11- brak mocy na biegach


Gość rumun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników.

Mam problem z moją primerą p 11 rok 98 1.6 16v benzyna. Na wolnych obrotach działa bez zarzutów, natomiast chcą przyspieszyć silnik się muli i szarpie. Te objawy są na każdym biegu. Byłem na elektrodiagnostyce i wszystko niby jest w porządku, a silnik dalej przerywa i zamula :( Nie wiem co może być tego przyczyną.

 

Z góry dzięki za pomoc Rumun :)[email= monia-r7@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuuuuuu a co to jest przepływka??gdzie się znajduję?

 

Przepływomierz mierzy CI ilość powietrza na dolocie, w zależności od jego wskazań dobierana jest dawka paliwa - jak wskazuje, że mało powietrza dociera to mało paliwa jest podawane - brak mocy.

 

Znajdziesz go pod puszką filtra powietrza.

 

Ja u siebie w 1.6 `97 używałem do czyszczenia mieciutkiego pędzelka do malowania (dostaniesz w papierniczym) Pamiętaj aby przed montażem odpiąć akumulator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływomierz mierzy CI ilość powietrza na dolocie, w zależności od jego wskazań dobierana jest dawka paliwa - jak wskazuje, że mało powietrza dociera to mało paliwa jest podawane - brak mocy.

 

Znajdziesz go pod puszką filtra powietrza.

 

Ja u siebie w 1.6 `97 używałem do czyszczenia mieciutkiego pędzelka do malowania (dostaniesz w papierniczym) Pamiętaj aby przed montażem odpiąć akumulator

 

 

Dzięki wielkie, jutro się za to zabiorę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemo25

Jeśli nadal będziesz miał problem sprawdź katalizator.

Miałem identyczne objawy tylko moje auto nie chciało wchodzić na wysokie obroty i szarpało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki. Dzięki za wszystko :)

Katalizator mam w porządku, natomiast przepływka już wyczyszczona, ale stoję dalej, bo mam pękniętą półośkę i czekam na części, więc nie mogę zrobić próby :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...