Skocz do zawartości

Forum Nissan Klub Polska używa plików cookie. Przeczytaj naszą Politykę prywtności, aby uzyskać więcej informacji.    Zgadzam się

- - - - -

rolety / żaluzje do tylnich szyb

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 hb7

hb7

Wiem co i jak

• Użytkownicy
  • 92 postów

Napisano 06 kwiecień 2010, 13:39

Witam wszystkich , chiałbym założyć sobie na szyby ( drzwi tył ) rolety / żaluzje przeciwsłoneczne . Nie chce takich samoprzylepnych na "smoczek" tylko cos dobrego , pomozecie , gdzie , jakie za ile ??
pozdr
  • 0

Reklama

#2 sas_qashqai

sas_qashqai

Już trochę się ogarnąłem

• Użytkownicy
  • 33 postów
  • Model:NewAcenta 1,6

Napisano 06 kwiecień 2010, 17:12

Witam wszystkich , chiałbym założyć sobie na szyby ( drzwi tył ) rolety / żaluzje przeciwsłoneczne . Nie chce takich samoprzylepnych na "smoczek" tylko cos dobrego , pomozecie , gdzie , jakie za ile ??
pozdr

Hej!
znalazłem coś takiego w necie:
window sun shades

dostawa prosto od producenta - dopasowane na wymiar, mocowanie na zaczepy do samoprzylepnych małych klipsów (na stronie filmik poglądowy)
Wygląda zachęcająco, z wyjątkiem ceny.
  • 0

#3 Synkro

Synkro

Nissanmaniak

• Ekspert
  • 657 postów
  • Model:Qashqai TEKNA 2.0 dci ALL MODE 4x4
  • Nr rejestracyjny:K4 SHKAI

Napisano 06 kwiecień 2010, 18:37

pozdr

Oryginalne Nissanowskie to koszt w salonie ok. 470 zł. Na E-bayu takie same można znaleźć taniej (ale uwaga, drożej też!) Podobno zestaw oryginalny, który posiada roletę na tylną szybę w jednym kawałku (te produkowane co prawda na wymiar ale bez logo Nissana tylną szybę mają w dwóch kawałkach), trzyma się gorzej niż ten nie-nissanowski. Podobno montaż może wymagać wiercenia!
  • 0

#4 boom-er

boom-er

Debeściak

• Użytkownicy
  • 230 postów
  • Gadu-Gadu:
  • Model:QASHQAI MR20DE DOHC,PRIMERA P12 F9Q
  • Nr rejestracyjny:SD

Napisano 07 kwiecień 2010, 07:29

Oryginalne Nissanowskie to koszt w salonie ok. 470 zł. Na E-bayu takie same można znaleźć taniej (ale uwaga, drożej też!) Podobno zestaw oryginalny, który posiada roletę na tylną szybę w jednym kawałku (te produkowane co prawda na wymiar ale bez logo Nissana tylną szybę mają w dwóch kawałkach), trzyma się gorzej niż ten nie-nissanowski. Podobno montaż może wymagać wiercenia!

Masz moze numer oryginalny tych nissanowskich?Pzdr
  • 0

#5 Synkro

Synkro

Nissanmaniak

• Ekspert
  • 657 postów
  • Model:Qashqai TEKNA 2.0 dci ALL MODE 4x4
  • Nr rejestracyjny:K4 SHKAI

Napisano 07 kwiecień 2010, 07:56

Masz moze numer oryginalny tych nissanowskich?Pzdr

NIestety nie mam numeru ale w salonie mimo to byli w stanie znaleźć je w systemie.
  • 0

#6 boom-er

boom-er

Debeściak

• Użytkownicy
  • 230 postów
  • Gadu-Gadu:
  • Model:QASHQAI MR20DE DOHC,PRIMERA P12 F9Q
  • Nr rejestracyjny:SD

Napisano 08 kwiecień 2010, 09:56

NIestety nie mam numeru ale w salonie mimo to byli w stanie znaleźć je w systemie.

Jak kogoś zainteresuje to mam numery katalogowe tych zaluzji:
KE966JD003 bok małe szybki
KE966JD002 bok duze szyby
KE966JD001 tylnia szyba
Cena w ASO koło 400zł za jeden kpl :dribble:
  • 0