Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rolety / żaluzje do tylnych szyb


hb7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , chiałbym założyć sobie na szyby ( drzwi tył ) rolety / żaluzje przeciwsłoneczne . Nie chce takich samoprzylepnych na "smoczek" tylko cos dobrego , pomozecie , gdzie , jakie za ile ??

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , chiałbym założyć sobie na szyby ( drzwi tył ) rolety / żaluzje przeciwsłoneczne . Nie chce takich samoprzylepnych na "smoczek" tylko cos dobrego , pomozecie , gdzie , jakie za ile ??

pozdr

 

Hej!

znalazłem coś takiego w necie:

window sun shades

 

dostawa prosto od producenta - dopasowane na wymiar, mocowanie na zaczepy do samoprzylepnych małych klipsów (na stronie filmik poglądowy)

Wygląda zachęcająco, z wyjątkiem ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , chiałbym założyć sobie na szyby ( drzwi tył ) rolety / żaluzje przeciwsłoneczne . Nie chce takich samoprzylepnych na "smoczek" tylko cos dobrego , pomozecie , gdzie , jakie za ile ??

pozdr

Oryginalne Nissanowskie to koszt w salonie ok. 470 zł. Na E-bayu takie same można znaleźć taniej (ale uwaga, drożej też!) Podobno zestaw oryginalny, który posiada roletę na tylną szybę w jednym kawałku (te produkowane co prawda na wymiar ale bez logo Nissana tylną szybę mają w dwóch kawałkach), trzyma się gorzej niż ten nie-nissanowski. Podobno montaż może wymagać wiercenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne Nissanowskie to koszt w salonie ok. 470 zł. Na E-bayu takie same można znaleźć taniej (ale uwaga, drożej też!) Podobno zestaw oryginalny, który posiada roletę na tylną szybę w jednym kawałku (te produkowane co prawda na wymiar ale bez logo Nissana tylną szybę mają w dwóch kawałkach), trzyma się gorzej niż ten nie-nissanowski. Podobno montaż może wymagać wiercenia!

 

Masz moze numer oryginalny tych nissanowskich?Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz moze numer oryginalny tych nissanowskich?Pzdr

NIestety nie mam numeru ale w salonie mimo to byli w stanie znaleźć je w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIestety nie mam numeru ale w salonie mimo to byli w stanie znaleźć je w systemie.

 

Jak kogoś zainteresuje to mam numery katalogowe tych zaluzji:

KE966JD003 bok małe szybki

KE966JD002 bok duze szyby

KE966JD001 tylnia szyba

Cena w ASO koło 400zł za jeden kpl :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Widzę że temat dawno nie odświeżany, czy ktoś poleci jakieś fajne roletki ale jednak trochę tańsze?. Chciałbym zapewnić komfort synowi podróżującemu z tyłu.

Nikt nie używa rolet?

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nieźle ale z tego co widzę one są na stałe - myślałem o takich zwijanych :D

Edytowane przez peceq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przy tych z tego co zauważyłem możesz spokojnie otwierać przy zamontowanych roletach.

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

zimą też słońce daje po oczach i to bardzie gdyż jest bliżej zenitu (czytaj niżej)
choć wiadomo że jest go trochę mniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimą też słońce daje po oczach i to bardzie gdyż jest bliżej zenitu (czytaj niżej)

choć wiadomo że jest go trochę mniej 

Niżej to nadir a nie zenit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenit – punkt na niebie dokładnie ponad pozycją obserwatora. Jest jednym z dwóch miejsc przecięcia lokalnej osi pionu ze sferą niebieską. Drugim punktem przecięcia, przeciwległym do zenitu, czyli znajdującym się pod obserwatorem, jest nadir.

Kąt pomiędzy osią lokalnego pionu a kierunkiem, w którym widziany jest jakiś obiekt astronomiczny, nazywany jest kątem zenitalnym.


na dwoje babka wróżyła 

Edytowane przez m@rcin sz-n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam z czasów szkolnych, słońce w zenicie, czyli równo nad naszymi głowami (pod kątem 90 stopni do Ziemi). Z tego co też pamiętam, to słońce z zenicie nigdy nie występuje w Polsce, tylko na równiku i chyba też w strefach międzyzwrotnikowych w zależności od pory roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos wozi dziecko z tylu badz kilka dzieci to jest to mysle jak najbardziej dobre dla nich miedzy innymi...

takze szukam chetnych do zakupu juz teraz by jaka ulga rabatowa byla przy zakupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Perłaziomal kupiłes te rolety?

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez zadaniel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A może mi ktoś podpowie, czy roletki dedykowane do zwykłego QQ będą pasowały do QQ +2?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

na moje tak, bo +2 jest tylko dłuższy (większe są boczne małe szybki bagażnika), a reszta raczej jest taka sama (np drzwi)


Będąc dzisiaj w sklepie z artykułami dla dzieci zakupiłem osłony Britax Ez-Cling Sun Shades.

 

Łatwiej się nie da ;) wygląda w miarę, ale przede wszystkim spełnia swoją funkcję, zwłaszcza jak za 40pln. Można przesuwać do woli. Żadnego kleju. Jest to jakaś specjalna folia, która przylega do szyby.

 

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...