Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

VIN - Numer identyfikacyjny


Gość janusz-pawlak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość janusz-pawlak

Witam

Drogi kolego podaj numer nadwozia swojego QQ a sprawdzę co tylko będziesz chciał pracuje w serwsie Nissana.

 

dzięki,

nie mam żadnych specjalnych potrzeb, chciałem tylko douczyć gdzie/co z VIN można wywnioskować,

czy np. wyposażenie (tapicerka, 4WD, dach, ... ?) fabryczne i czy montowane u dilera też są zapisywane.

Mój VIN SJNFBNJ10U1503721, numer silnika 706077, adres jan.pawlak@wp.eu

 

jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość zwiadowca

witam ja też chciałem sprawdzić primerkię po nr. vin na rosyjskiej stronie lecz odrzucało jeśli macie opcję sprawdzić to bym był wdzięczny oto nr. vin SJNFEAP11U0562752 NR. SILNIKA QG18109669Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czekam na auto, od jakiego momentu mogę dowiedzieć się o VIN?

ja dowiedziałem się jak przyjechało do salonu i przysłali mi dokumenty ;)

 

(po co wcześniej nawiasem mówiąc? jak spadnie z lawety i będą nowe robić to vin też będzie inny...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dowiedziałem się jak przyjechało do salonu i przysłali mi dokumenty ;)

 

(po co wcześniej nawiasem mówiąc? jak spadnie z lawety i będą nowe robić to vin też będzie inny...)

Jak spadnie z lawety to i tak je dostaniesz ale naprawione , polakierowane i albo się dowiesz przypadkiem albo nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dowiedziałem się jak przyjechało do salonu i przysłali mi dokumenty ;)

 

(po co wcześniej nawiasem mówiąc? jak spadnie z lawety i będą nowe robić to vin też będzie inny...)

VIN - nie da się zmienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja też chciałem sprawdzić primerkię po nr. vin na rosyjskiej stronie lecz odrzucało jeśli macie opcję sprawdzić to bym był wdzięczny oto nr. vin SJNFEAP11U0562752 NR. SILNIKA QG18109669Q

 

Model : FATALUFP11EGAQJ1AA Model Series : P11E

VIN-Code : SJNFEAP11U0-562752 Prod.M/Y : 0201 Color :#KL0 Int.Color : K

BODY : 5HB ENGINE : QG18DE AREA : EUC GRADE : EP2

TRANS : F5

 

#BWAX:

ABAGS:DRIVER ASSIST AND SIDE AIRBAG

ACON2:F/AIR CON

ANTH2:KEYLESS ENTRY+ (W/ALARM FROM0799- )

BLTT5:3PT RR CTR BELT

COLD2:F/COLD CLIMATE

LMPF6:F/FOG LAMP

PWDW3:FR &RR PWR WINDOWS

RDIO7:4SPK RAD CASS W/ARI(MIDLINE W/6SPK 799-)

SMETX:TRIP COMPUTER

SWRC2:F/STRG WHEEL AUDIO SWITCH

 

 

z programu NISSAN FAST

 

dzięki,

nie mam żadnych specjalnych potrzeb, chciałem tylko douczyć gdzie/co z VIN można wywnioskować,

czy np. wyposażenie (tapicerka, 4WD, dach, ... ?) fabryczne i czy montowane u dilera też są zapisywane.

Mój VIN SJNFBNJ10U1503721, numer silnika 706077, adres jan.pawlak@wp.eu

 

jp

 

 

Model : FDRNLHYJ10EGAL1-QF Model Series : J10E

VIN-Code : SJNFBNJ10U1-503721 Prod.M/Y : 1009 Color :#GAB Int.Color : G

BODY : 5H/B ENGINE : MR20DE AREA : EUC DRIVE : 4WD

GRADE : TEKNA TRANS : F6

 

DWHLG:F/17INCH ALLOY WHEEL

KYLS4:F/INTELLIGENT KEY CARD

LMPHW:F/XENON HEADLAMP+AUTO LEVELIZER+5LWASHER

NAVIB:F/NAVIGATION WITH SD CARD + BOSE AUDIO

REGGL:F/CEE

ROOF5:F/FIXED GLASS ROOF

RRAK2:F/ROOF RAIL

STTMJ:F/LEATHER+FRONT HEATED SEAT

Edytowane przez cysiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam

A czy ktoś wie, przy odbiorze nowego QQ, na szybie przedniej mieli naklejek, na którym podane - numer VIN, data produkcji?

Pozdrawiam

Edytowane przez wegit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: Sorry, ale nie rozumiem o co pytasz. :blink:

Słyszałem że w nowych QQ jest jakaś nalepka na szybie przedniej na której podany numer VIN, data produkcji (dzień i miesiąc) chciałem wiedzieć, czy ktoś dostał auto z taką nalepką, czy to nieprawda że jest jakaś nalepka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że w nowych QQ jest jakaś nalepka na szybie przedniej na której podany numer VIN, data produkcji (dzień i miesiąc) chciałem wiedzieć, czy ktoś dostał auto z taką nalepką, czy to nieprawda że jest jakaś nalepka.

 

Tak, w moim QQ była przyklejona kartka na której było wszystko napisane o co pytasz, ale widziałem ją jak auto stało na placu zaraz po dostarczeniu do dealera. Jak już auto jest przeznaczone do odbioru, kartki nie ma. Mam jej zdjęcie, ale nie wiem jak je tu wkleić. :(

Już się nauczyłem :rolleyes:

post-36842-0-58716900-1301747850_thumb.jpg

Edytowane przez Worlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w moim QQ była przyklejona kartka na której było wszystko napisane o co pytasz, ale widziałem ją jak auto stało na placu zaraz po dostarczeniu do dealera. Jak już auto jest przeznaczone do odbioru, kartki nie ma. Mam jej zdjęcie, ale nie wiem jak je tu wkleić. :(

Już się nauczyłem :rolleyes:

Dzięki za zdjęcie. Z twojej naklejki (kartki) dla mnie stało jasne, że ma:

VIN - SJNFAAJ10U2134475

Kod modeli, wyposażenia – FOTALBFJ10EGABC---

Data produkcji –14/09

Sorry, mam jeszcze jedne pytanko, w jakim dniu, miesiące zawiadomili Ciebie że auto już dostarczone i stoi na placu, i ile dni czekałeś na odbiór auta?

Dz...

Edytowane przez wegit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdjęcie. Z twojej naklejki (kartki) dla mnie stało jasne, że ma:

VIN - SJNFAAJ10U2134475

Kod modeli, wyposażenia – FOTALBFJ10EGABC---

Data produkcji – 14/09

Sorry, mam jeszcze jedne pytanko, w jakim dniu, miesiące zawiadomili Ciebie że auto już dostarczone i stoi na placu, i ile dni czekałeś na odbiór auta?

Dz...

 

Po wyjściu z fabryki w Anglii dotarło do Gliwic, następnie do Gdyni na montaż kraty.

Do dealera auto dojechało 6-10, odebrałem 13-10. Tyle czasu potrzebowali na montaż alarmu i haka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyjściu z fabryki w Anglii dotarło do Gliwic, następnie do Gdyni na montaż kraty.

Do dealera auto dojechało 6-10, odebrałem 13-10. Tyle czasu potrzebowali na montaż alarmu i haka.

Chce mi się policzyć za jaki czas auto dociera do Polski, i ile dni potrzeba do procedur papierkowych. Bo jestem oczekujący, trochę się nudzę.

Pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam, proszę o pomoc w rozpoznaniu VIN, szczególnie chodzi o naprawy i przebieg: SJNFDNJ10U1125120

 

Podesłałem Ci na GG tyle ile byłem w stanie...z samego VIN-u. ;)

Naprawy, przebieg to już ASO, chociaż wątpię aby Nissan miał centralną bazę danych... <_>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan ma centralną baze danych, wiem bo mi powiedzieli to w holandii w serwisie kiedy wymieniałem u nich radio na nowe chciałem od nich jakiś dokument że było radio wymieniane, powiedzieli że jest to w systemie wpisane i że w polsce będą wiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan ma centralną baze danych, wiem bo mi powiedzieli to w holandii w serwisie kiedy wymieniałem u nich radio na nowe chciałem od nich jakiś dokument że było radio wymieniane, powiedzieli że jest to w systemie wpisane i że w polsce będą wiedzieć

 

A potwierdziłeś to już w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skowronek777

dziękuję else za pomoc :)

co do centralnej bazy - w necie wyczytałem, że jedynie w poszczególnych ASO są dane konkretnych modeli, które w nich były serwisowane, jednak na nz jest kolega, który sprawdza Nissany nie tylko pod kątem rodzaju nadwozia, silnika etc. ale także podaje przebiegi i rodzaje napraw oraz datę pierwszej rejestracji. Nie działa to jednak przy każdym aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...