Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

bagażnik na relingi do qashqai


waszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Udźwig wg producenta to 50kg, trumna ma 25kg, więc powinno być ok (kołki też użyłem odpowiednie). Wieszak jest dedykowany do tego typu zastosowań (trumny, rowery, itp).

 

Mam nadzieję, że nie spadnie, ale motocykl postawiłem obok, a nie pod ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miales aguri? Bo wiesz bagaznik 300zl vs 900zl to nie ma co porownywac. Nawet jak mam kupic nowy aguri co 3 lata czyli co 3 uzycia to bardziej oplaca sie kupic tanszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguri użytkuję od 2 sezonów. Belki z uwagi na konstrukcję mocowania są dość nisko nad dachem (dodatkowo belki sie uginają/pracują pod obciążeniem), ale generalnie bagażnik daje radę. Zaleta: dość cichy. Wiem, że to druciarstwo, ale szczeliny w belkach od dołu zakleiłem szarą taśmą zbrojoną i nic nie gwiżdże, ani nie dudni, a taśmy praktycznie nie widać. Uwaga: do mocowania boxów lub rynienek rowerowych należy stosować wsuwki typu T w rowek od góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8a31d7f0609362be37918480613b3c31.jpg

 

4e7e171c31fe0c683bd3ee6ad0a72802.jpg

 

2d3dbe8e9555cb5b0f566133eb19a7a2.jpg

 

Do tej pory jeździły na Toyocie. Dzisiaj przymierzałem do Nissana. Chyba tylko mogłem kupić krótsze belki No chyba, że az takiego zakresu regulacji nie maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miales aguri? Bo wiesz bagaznik 300zl vs 900zl to nie ma co porownywac. Nawet jak mam kupic nowy aguri co 3 lata czyli co 3 uzycia to bardziej oplaca sie kupic tanszy

 

Z Aquri jeżdzę od 2013, przważnie są to dwa wypady w roku ( zima - wakacje ) box 420 - nie mam żadnych uwag, nic się nie ugina, hałas w normie że nic nie podklejałem czy zaklejałem.

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/74890-bagaznik-na-rowery/page-1    tu masz fotki jak to wygląda

 

No i  prezentuje się lepiej niż ten pokazany przez @pawcia.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez STJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba i będzie miał pewnie dożywocie u mnie

Przełożę na każde następne auto. Najwyżej zmieni się stopy mocujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...