Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Auto kosmetyki do zewnętrznych elementów plastikowych


sas_qashqai

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Czy mógłby ktoś polecić jakich autokosmetyków (marka, firma)używa do konserwacji zewnętrznych elementów plastikowych karoserii? Chodzi o dolne elementy drzwi, przy nadkolu, dolne elementy zderzaków. Czy po umyciu nakładacie na te elementy jakiś specyfik? Czy powinny one być błyszczące po takiej aplikacji, czy matowe?

Pytam bo qash ma stosunkowo dużo takich elementów, a z doświadczenia wiem, że plastiki takie potrafią brzydko się starzeć i odbarwiać (vide opel)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Czy mógłby ktoś polecić jakich autokosmetyków (marka, firma)używa do konserwacji zewnętrznych elementów plastikowych karoserii? Chodzi o dolne elementy drzwi, przy nadkolu, dolne elementy zderzaków. Czy po umyciu nakładacie na te elementy jakiś specyfik? Czy powinny one być błyszczące po takiej aplikacji, czy matowe?

Pytam bo qash ma stosunkowo dużo takich elementów, a z doświadczenia wiem, że plastiki takie potrafią brzydko się starzeć i odbarwiać (vide opel)

w zaszłym sezonie używałem preparat autolandu do czarnych plastików ale poza tym że przez tydzień było pięknie jakoś nieszczególnie się sprawiał, mam wrażenie że docelowo może niszczyć te plastiki lekko je odbarwiając

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Czy mógłby ktoś polecić jakich autokosmetyków (marka, firma)używa do konserwacji zewnętrznych elementów plastikowych karoserii? Chodzi o dolne elementy drzwi, przy nadkolu, dolne elementy zderzaków. Czy po umyciu nakładacie na te elementy jakiś specyfik? Czy powinny one być błyszczące po takiej aplikacji, czy matowe?

Pytam bo qash ma stosunkowo dużo takich elementów, a z doświadczenia wiem, że plastiki takie potrafią brzydko się starzeć i odbarwiać (vide opel)

 

 

witam,

jak że jestem nowy na forum - witam wszystkich

odpowiadając koledze na pytanie, proponuję firmę meguiar's, www.meguiars.pl. Kosmetyki bardzo dobre, może nie najtańsze, ale dają świetne rezultaty, jestem z nich bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...