Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nowe auto zaciek lakieru


Gość maniekm6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maniekm6

Witam na forum jestem nowy mam malutki problem i prosze o pomoc.Ogladalem w salonie nowego nissana qashqai przypadkowo zerknełem na roczniki szyb miały liczbe 0. Przednia z prawej strony byla z 9 był to qashqai z 2010 roku pytanie moje do was koledzy czy tak czasami bywa ze wstawiają starsze szyby?

Sprawdzając jakość powłoki lakierniczej zaciekawiło mnie to że na drzwiach kierowcy w miejscu gdzie znajdują się zawiasy widniał zaciek lakieru jast to miejsce mało widoczne jednak czy to jest możliwe w nowyn fabrycznym aucie?

Koledzy bardzo prosze o opinie gdyż noszę sie z zamiarem kupna tego autka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum jestem nowy mam malutki problem i prosze o pomoc.Ogladalem w salonie nowego nissana qashqai przypadkowo zerknełem na roczniki szyb miały liczbe 0. Przednia z prawej strony byla z 9 był to qashqai z 2010 roku pytanie moje do was koledzy czy tak czasami bywa ze wstawiają starsze szyby?

Sprawdzając jakość powłoki lakierniczej zaciekawiło mnie to że na drzwiach kierowcy w miejscu gdzie znajdują się zawiasy widniał zaciek lakieru jast to miejsce mało widoczne jednak czy to jest możliwe w nowyn fabrycznym aucie?

Koledzy bardzo prosze o opinie gdyż noszę sie z zamiarem kupna tego autka

 

Z tymi szybkami niestety też tak miałem - rocznik 2009, a szyba kierowcy 2008. Podobno to normalne i TTTM :angry:

Jeżeli zaciek lakieru jest przy zawiasach, od wewnątrz...to czy jest to jakiś wielki problem...?? Osobiście nie wydaje mi się :rolleyes:

Jeżeli jest jednak na zewnątrz, to oczywiście niedopuszczalne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniekm6

Z tymi szybkami niestety też tak miałem - rocznik 2009, a szyba kierowcy 2008. Podobno to normalne i TTTM :angry:

Jeżeli zaciek lakieru jest przy zawiasach, od wewnątrz...to czy jest to jakiś wielki problem...?? Osobiście nie wydaje mi się :rolleyes:

Jeżeli jest jednak na zewnątrz, to oczywiście niedopuszczalne!

Dziękuje za odpowiedz jest to w środu to mi nie przeszkadza jednak sprawdze przy odbiorze miernikiem lakieru może koledzy znacie jakie normy powłoki lakierniczej są dopuszczalne przez producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie w każdym aucie, które używałem od strony wewnętrznej drzwi są nierówności i to niekoniecznie zaciek lakieru, tylko spoina zgrzewu może wyglądać jak zaiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniekm6

Praktycznie w każdym aucie, które używałem od strony wewnętrznej drzwi są nierówności i to niekoniecznie zaciek lakieru, tylko spoina zgrzewu może wyglądać jak zaiek.

w tym modelu widoczny jest zaciek jakby spływała kropla lakieru ale dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

odgrzeje troche kotleta... :D ale coz

 

co do rocznika szyb - obecnie to jest norma ze szyby sa z roznych rocnizkow - wsadzaja co maja tazke 1 rok roznicy to norma

 

co do lakieru przytocze historie znajomego... kupil on nowego fiata pande... i po jakims czasie okazalo sie ze pod szyba pojawi sie rdza (na klapie z tylu)... pojechal do serwisu pytac sie WTF ? - brak odpowiedzi wiec przejechal sie pomierzyc w tamtym miejsu lakier i sie okazalalo ze klapa byla malowana ;} (tu chce zaznaczyc ze to nowe auto z salonu bylo)... takze to ze sie panu waldkowi w fabryce gdzies wgniotlo i trzabylo poprawic to tez norma w obecnych czasach. Nikt normalny nie wymieni calych rzwi bo ktos przyharatal czy wgnitol - sie wyklepie i pomaluje jeszcze raz;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...