Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Foto baza] Ostrzeżenia dla Kupujących Primere


Gość Tofu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

takie pytanko czy ktoś zna to autko i jego właściciela P11 gt sport line tylko ten przebieg oczywiście "oryginalny i realny w 100%" ?

 

autko pochodzi z Węgrzce wielkie koło Krakowa

 

http://allegro.pl/ni...1478326068.html

 

Popraw linka bo nie hula, dopiero wyszukiwanie po nr aukcji działa.

Co do przebiegu, sugerujesz się licznikiem czy stanem auta i motoru? Dla mnie to ważniejsze, dzisiaj każdy kombinuje z przebiegami byleby tylko zmieścić się poniżej 200tkm.

Co do auta, nie masz daleko więc warto sprawdzić. O ile dobrze kojarzę stoi już kolejny raz tylko nie wiem czy u tego samego właściciela, teraz chyba już spuścił z ceny nawet.

Edytowane przez herson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilek

oglądałem wczoraj tą gt co mam w poprzednim moim poście i stwierdzam :

 

1. buda trochę doręczona wgnioty i jakoś kupy się nie trzyma ( szpary równe )

2. środek zadbany ale bez cudów

3. silnik : rozrusznik nie odskakuje przez 1 sekundę po puszczeniu kluczyka ( za każdym razem )

łańcuch już słychać,

nie chodzi idealnie równo( krokowy albo świece ),

przy kolektorze ssącym łapie gdzieś lewe powietrze (syczy aż)

linka od gazu ze 2cm luzu ( świadczy o podejściu do samochodu )

coś długo się rozgrzewała ( pewnie termostat nie trzyma )

4. sprzęgło bierze wysoko i dziwacznie chodzi z nieregularnymi oporami od dołu ( pewnie się całe kończy wraz z linką i mechanizmem na łożysku )

5. pęknięte mocowanie prawej lamy przedniej

 

szyb w oryginale i oryginalności lakieru już mi się nie chciało sprawdzać , auto nie warte tych 12tyś może 7tyś biorąc nakład pracy i części jaki trzeba włożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na początku witam wszystkich. Jestem nowy na forum choć nie do końca bo od dłuższego czasu śledze wasze forum ponieważ posiadam Almere N15, ale ostatnio ktoś bardzo ją skrzywdził i już nie opłaca się jej naprawiać i chciałem kupić Primerkę. Dlatego też zapytowuje czy może ktoś oglądał tą z linka poniżej. Wygląda apetycznie, przebiegiem się nie sugeruje bo pewnie gościu zapomniał 1 z przodu postawić a i tak pewnie jest kręcony.

 

Primerka 2.0 klima icała reszta

Z góry dzięki za opinije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj najlepiej wrzuc i pisz na przyszlosc.

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/99-chcesz-kupic-primere-p10-p11-p12-zapytaj-tu-i-tylko-tutaj/

 

A primerka ladna.I przebieg fajny chociaz jak piszesz nie sugerowac sie tym przebiegem.Chociaz zdarzaja sie rodzynki.

A co do silnikow to po lifcie sa polecane 140km a p11 130km.Tak przynajmniej czytalem w auto swiecie. Tylko zalozyc gaz i smigac tanio.Chyba ze ktos chce na samej benz smigac to kazdego wybor.Tylko kazdy chce jak najtaniej jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
http://otomoto.pl/nissan-primera-tylko-19zl-100km-warto-C20090754.html dzis ogladalem. Niestety blacharsko do remontu. Progi polatane prowizorycznie na sprzedaz , dziurawa belka pod chlodnica, totalnie mokra podloga , prawa strona w szpachli poza drzwiami pasazera przenimi. Prawa lampa przednia z angola. Kielichy obgryzione przez rdze. W tym od kierowcy juz sie szykuje spora dziura. Widac ze jest lekko tam cos nawsadzane zeby to tak strasznie nie wygladalo. Srodek ladny i przebieg 241 realny jak najbardziej. Silnik ladnie pracuje i nie widzialem wyciekow. Klima chlodzi ladnie. Nadkole przednie kierowcy totalnie pordzewiale. Do wymiany natychmiastowej. Podloga ladna (bez wjazdu na kanal) . Wg mnie szkoda jechac ogladac. Za 4500 moze mozna by sie skusic bo na start z 1500 trzeba w blache wsadzic

post-16439-0-43274100-1312487124_thumb.jpg

post-16439-0-39011200-1312487132_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem właścicielem tego auta - niestety zostało zjedzone przez rdzę (kielichy, podłoga, tył). Sprzedany po niskiej cenie jako do robienia kompletnej blacharki. Teraz wystawiony jako "nówka sztuka nieśmigana".

 

http://otomoto.pl/nissan-primera-2-0-td-C20825086.html

Edytowane przez sq2eac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

http://otomoto.pl/nissan-primera-comfort-ii-wl-salon-klima-C22335528.html

Opis na stronie juz zmieniony, bylo napisane ,ze auto sprowadzone po oplatach. Jak widac ma jeszcze francuskie tablice na fotkach. Na miejscu okazalo sie , ze tablice sa polskie CB......... samochod z polskiego salonu odkupiony od banku. Teraz zastanawiam sie co to znaczy bezwypadkowy? Przegladajac samochod zauwazylem ze sroby maski , drzwi i klapy sa przestawione. Lakier pod czujnikiem...szkoda gadac. nierowne szczeliny ,zle spasowane drzwi i maska, prawy reflektor luzny. Niespodzianka czekala na mnie w schowku......ksiazka przegladow. Jak na samochod serwisowany przystalo pierwszy przeglad techniczny przy stanie licznika ok.1000km, nastepny ok 13000 i..... na tym koniec. przerzucam kilka kartek a tam... uszkodzenia pojazdu potwierdzone przez serwis , zaznaczona maska, caly bok od strony kierowcy i tyl. Pytam pania ktora siedzi w budce co wedlug niej znaczy samochod bezwypadkowy i co to jest gwarancja techniczna ktora oferuje komis, odpowiedz...proste sa podluznice. Rece mi opadly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przymierzam się do zakupu Primery P11 ale za wiele nie znam się na samochodach i mieszkam w nowym miejscu gdzie nie mam znajomych mechaników, z którymi mógłbym jechac na oględziny. Czy na podstawie zdjęć moglibyście cokolwiek powiedzieć mi o tym aucie?

http://otomoto.pl/nissan-primera-C22507033.html

Jeżeli ze zdjęć nie da się nic wydedukowac to może chociaż odpowiecie mi na to pytanie - na zdjęciu deski rozdzielczej przy włączonym silniku świecą sie 3 kontrolki. Co to za kontrolki? (w szczególności ta pomarańczowa) i co to może świadczyć o aucie?

Przeczytałem już cały temat "co Wam przeszkadza w Waszych Primerach" i nadal jestem za kupnem tego auta ale nie chciałbym wpakować sie w minę i zostać najlepszym klientem pobliskich warsztatów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

http://otomoto.pl/ni...-C25916525.html

mialem p10, p10 gt, p11 144 a brat ma p11 wszystkie sr 20 de, a mam teraz corolle z 2006 i ch... z nia. co myslicie o niej ? opinia tego silnika niezbyt dobra ale jak ma ten przebieg to 4 lata do 160 tys km powinno byc lajcikowo. moze ktos jest z okolic tamtych to obejzal by ja, mam bardzo daleko. kontakt mf2007@interia.eu lub 798 057 504

 

 

jestem zainteresowany kupna tego auta, a nie reklamuje go panie moderatorze/administratorze. niechce jechac przez pol Polski( koszt paliwa+jedzenie i czas 400zl). kiedys pojechalem do szczecina po p11.144 -wystarczy.auto na dlugie lata, wiec prosze o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odnośnie tych ogłoszeń. Czytając niektóre komentarze nożyk się w schowku otwiera...
P11. Auto około 16 letnie. Czego się spodziewać? Rdzy, 300-400 tyś km, szpachli i rdzy. Wybaczcie, ale oglądacie wraki od handlarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...