Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja - Automapa do nissan qashqai


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. W tym miesiącu kupiłem nowego QQ tekna i jestem zainteresowany zmianą fabrycznej nawigacji (nissan conect)

na naszą AUTOMAPĘ. Mam pytanie czy istnieje taka możliwość?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość żuczek

Witam wszystkich forumowiczów. W tym miesiącu kupiłem nowego QQ tekna i jestem zainteresowany zmianą fabrycznej nawigacji (nissan conect)

na naszą AUTOMAPĘ. Mam pytanie czy istnieje taka możliwość?

Pozdrawiam.

Obawiam się, że możliwość może być niemożliwa, a to dlatego, że AM łazi na Windowsach tych "normalnych" (XP/Vista/Win7) i tych mobilnych (CE), jeżeli którejś z tych wersji nie ma na Twojej navi to "le'pupaaa zbitaaaa". Gwoli ścisłości, nie słyszałem/czytałem aby navi w nissanach miały na pokładzie jakieś "okienka", noooo.... ale może sie mylę.

Jeżeli jednak bym się mylił, to pozostałaby kwestia "posadzenia i odpalenia AM", a mówiąc wprost "spreparowania" nosnika CD/DVD z AM (uwaga! niebezpieczeństwo naruszenia licencji), bo jak wiemy, nissanowskie navi zczytuje mapki z płytki, a AM w "normalnym trybie" instaluje się na karcie pamięci, a podczas instalacji ma miejsce "małe hokus-pokus" przywiązujące AM do karty lub do urządzenia.

Biorąc powyższe pod uwagę, chyba możesz zapomnieć o AM w nissanowskiej navi - obym się mylił.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość BarteQ0014

Witam ,jak się to urządzonko nazywa ?? bo zabardzo nie mogę zobaczyć na stronie której podałeś gdzie to jest.Drugie pytanie to czy można taką operację do nissana primery p12 ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...