Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana fabrycznego radia


Gość robertos78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość robertos78

Witam,

w moim x mam fabryczne radio 2DIN kaseciak ( model EQ 300, PP-2609T - ktorys z tych symboli to zapewne model) ze zmieniarka na 6 cd. niestety w czasie kupna auta nie sprawdzilem czy dziala cd a domu okazalo sie ze nie dziala. zalupilem takie samo na allegro i zamontowalem. okazalo sie niestety ze nie darady wprowadzic kodu i tym samym urochomic radia. wyswietla sie "secure". szukalem info na necie i znalazlem tylko ze w nissanach jest immo NATS i radio sie z nim komunikuje i bedzie dzialalo tylko radio ktore bylo w aucie od nowosci.

Niestety nie znalazlem w necie jak mozna to ominac. ludzie pisali ze ASO tego nie zrobi(angielskie ASO rowniez), ewentualnie zeby znalesc elektronika.

chcialbym uniknac nastepnych wydatkow na nast. radio np firmowe 2DIN - koszty nie male takiego radia, a 1DIN tez tanio nie wyjdzie gdyz dodatkowo trzeba kupic przejsciowke z 2DIN na 1DIN.

 

Czy Wy drodzy forumowicze mozecie mi na to cos poradzic? moze wiecie jak to sparowac lub kto to moze zrobic we wroclawiu lub okolicach(niedlugo urlop w polsce)?

 

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jano055

Witam,

w moim x mam fabryczne radio 2DIN kaseciak ( model EQ 300, PP-2609T - ktorys z tych symboli to zapewne model) ze zmieniarka na 6 cd. niestety w czasie kupna auta nie sprawdzilem czy dziala cd a domu okazalo sie ze nie dziala. zalupilem takie samo na allegro i zamontowalem. okazalo sie niestety ze nie darady wprowadzic kodu i tym samym urochomic radia. wyswietla sie "secure". szukalem info na necie i znalazlem tylko ze w nissanach jest immo NATS i radio sie z nim komunikuje i bedzie dzialalo tylko radio ktore bylo w aucie od nowosci.

Niestety nie znalazlem w necie jak mozna to ominac. ludzie pisali ze ASO tego nie zrobi(angielskie ASO rowniez), ewentualnie zeby znalesc elektronika.

chcialbym uniknac nastepnych wydatkow na nast. radio np firmowe 2DIN - koszty nie male takiego radia, a 1DIN tez tanio nie wyjdzie gdyz dodatkowo trzeba kupic przejsciowke z 2DIN na 1DIN.

 

Czy Wy drodzy forumowicze mozecie mi na to cos poradzic? moze wiecie jak to sparowac lub kto to moze zrobic we wroclawiu lub okolicach(niedlugo urlop w polsce)?

 

z gory dzieki za pomoc

Jest do zrobienia.PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze jest tylko czy mozesz mi napisac co i jak? prosze o wiecej info

 

napisz do kolegi "priv" tak jak to zasugerował w swojej odpowiedzi.

 

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Moje seryjne radio tez daje sie we znaki. lubuje sie kostka i jak mocniej przychamuje to np nie działają głośniki wysokotonowe lub cały lewy kanał. zmieniarka tez zaczyna siadać. z 6 płyt tylko 5 działa. Problem w tym ze sensowne radio 2 din kosztuje około tys co skutecznie wstrzymuje mnie przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam te radio nie przeszkadza. Chciałem zapytać o usunięcie blokady. Zabrałem do fachury u mnie w mieśćie blokada zjęta kod do radia zczytany radyjko śmiga jak talala. Koszt 100pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odświeżam temat.

Może ktoś napisać pokrótce jak wyciągnąć radio fabryczne. Muszę wymienić parę żaróweczek.

post-24415-0-16991100-1506428474_thumb.jpg

Edytowane przez JacekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum jest jeszcze drugi taki sam temat

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/68009-wymiana-fabrycznego-radia/

 

zerknij tez sobie na YT wpisujac tam w wyszukiwarke slowa: romove radio x-trail

sposob przedstawiony na YT rozni sie nieco od pokazanego w watku ww., tam demontaz zaczynaja od wywazenia konsoli od wewnatrz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...