Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chłodnica


Gość BoLo03

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Hej. Więc jednak prawie pasuje. Bardzo ciężko dostać chłodnice do Y60 w dobrym stanie. A jak już jest to za jakąś kosmiczna cenę. Więc za radą jednego z warsztatów 4X4 zainstalowałem chłodnice z Y61. jest ona dłuższa od oryginału. więc trzeba delikatnie podłubać przy fartuchach przedniego pasa. Dorobić mocowania dolne oraz górne. Bardzo prosta sprawa. No i zainstalować zbiorniczek ciśnieniowy z Y61. Podłączyć go do układu i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Witam wszystkich forumowiczów jestem swierzym posiadaczem patrola k160 3.2 td wkoncu spełniłem swoje marzenie:) Pisze do was prosząc o pomoc w sprawie chłodnicy moja to sito kupiłem urzywke tez sito a miało byc git dość mam tych niby dobrych urzywke patrzyłem za nowym ale mój budżet nie pozwala mi na wydanie 1200 zł i wpadłem ma pomysł żeby wstawić z busa jakiegoś tylko jakiego ?? Czy praktykował ku ktos takie przeszczepy organów do parcha a jeśli tak to z jakich aut mogło by pasować. Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych :)

Temat juz nie ważny obszukalem wszystko co mogłem i nie znalazłem nic na ten temat i z braku pomocy zostałem zmuszony do zamówienia nowej. A tak na przyszłość gdyby ktos szukał chłodnicy do k160 3.3 TD to w Polsce jest problem obdzwonilem wszystko co mi przyszło do głowy i nic ale jest możliwość dostania takiej chłodnicy w Niemczech na ebay znalazłem i czekam na nią. Pozdro dla offrouddowych wariatów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

307 euro to najtańsza na tamtym rynku oczywiście mowa o nowej, plus koszt przesyłki to cos od 15 do 30 euro bo nawet nie patrzyłem na koszt wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...