Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K10] Micra Service Manual - do pobrania


Gość Matimon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi sie zassać "Micra K10 PL" i jak napisał kolega jest to coś w rodzaju instrukcji użytkowania pojazdu, jest po polsku, ładnie skanowana, na pewno się przyda :) jeżeli ktoś chce to mogę podesłać na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oswiadczam wszem i wobec, ze jest juz dostepne male uzupelnienie tego co nam udostepnil matimon...

-dokonczony dzial "Manual Transaxle"

-caly "Automatic Transaxle"

-caly "Front Axle & Front Suspension"

-caly "Rear Axle & Rear Suspension"

 

Jak ktos moze wrzucic na jakis serwer to odzywac sie na gg to wysle 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy można gdzies znalesc wszystkie 4 cześci

Udalo mi sie pobrac tylko 1

Moze ktos ma i mogłby mi wyslac na maila, byłbym bardzo wdzieczny, w zasadzie potrzebuje tylko chyba 2 - tam gdzie jest silnik.

Stem@go2.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wyladowala na moja specjalna prosbe do Trevora...8) pogadalem z gosciem, podziekowalem mu za to ze wogole umiescil ten manual, wspomnialem ze przydaloby sie jakby cala do konca umiescil... szczegolnie chcialem wlasnie hamulce i caly electrical system... narazie wrzucil hamulce, nie mial czasu wiecej zeskanowac bo ma jakies zaliczenia na studiach... ale powiedzial ze jak tylko bedzie mial czas to wrzuci reszte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Service Manual - Micra K10 1987 - english - 400 stron - (pdf 63,5mb)

http://rapidshare.com/files/6201205/Micra_...kmarks.pdf.html

 

(Instrukcja ściągnięcia:

1) Klikamy na linku

2) Otwiera się okno Rapidshare

3) Klikamy przycisk FREE

4) Czekamy ok 1,5 min na pokazanie ukrytego kodu

5) Wpisujemy kod z obrazka do okienka obok

6) Klikamy Download)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nikt nie ma takiego po lifcie, tam jest rozbudowana elektryka i elektroniczny zapłon ... ehhh nikt tego nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed2k://|file|Nissan%20Micra%20K10%20Service%20Manual.rar|52853187|672A90BD281DE6F0FC527FE120A54C6E|h=J7WQ5EQBJEKTGNCSWZ5MUNG

S4HSC7SNQ|/

 

Nissan Micra K10 Service Manual.rar

 

Na eMule wystawiam ten plik już od ponad roku - pełna, skompletowana książka serwisowa.

Zauważyłem, że już kilkunastu osobom udało się ją w pełni ściągnąć (patrz wyszukiwarka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haj by dało rade orisze o podesłanie mi na maila winiar3@poczta.onet.pl z góry dziękuję

 

[ Dodano: Czw 14 Gru, 2006 09:38 ]

jak by dało rade prosze o podesłanie na maila winiar3@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

moze to ma maly zwiazek z topiciem ale odkrylem bardzo ciekawą rzecz... gaznik sterowany elektronicznie w micrze k10 jest NIEMAL identyczny z gaznikiem sterowanym elektronicznie w n14.... polecam sciagnac z tej strony http://www.nissanclub.cz/manuals.php?&...=cze&kols=3 manual do n14stki i poogladac zagadnienia dotyczace gaznika, Ci ktorzy sie juz troche zakrecili zobaczą za 90% gaznika z sunny jest takie samo jak w micrze :) mysle ze pomzoe wam to rozwiazac troche problemow z tymi skomplikowanymi urzadzeniami :D DOSKONALE uzupelnia braki na z manuala od k10 przed liftem (zwykly gaznik) ... biorad pod przyklad schemat blokowy systemu Evaporative Emission Control System(to te gowienko czarne filtr węglowy) jest identyczny taki jak jest w naszych micrach po lifcie ... zreszta nie tylko to :D polecam ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko. Czy ktoś z posiadaczy i nie tylko K-10 posiada jakąś książke o K-10? Chodzi mi o coś w stylu "Naprawiam i remontuje..."

 

Skany, Ksero, co kolwiek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po polsku niema. Używaj wyszukiwarki :!:

 

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...785&start=0

 

Tu link do książki po angielsku. http://www.supermotors.net/vehicles/regist...2/23795#content

 

Do ściągnięcia zip (to samo co wyżej): http://ul34.rapidshare.com/files/6201205/M...h_bookmarks.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

układ sterowania elektrozaworkami sa identyczne, elektrozaworek od sterowania mieszanka jest identyczny, uklad aktywnego filtra weglowego identyczny, uklad egr identyczny, sterowanie zaplonem za pomocą boost sensora i kompa jest identyczny, zaworek odciecia paliwa cut off jest identyczny :) tego wszystkiego nie ma w ksiazce od micry bo to sie pojawilo po lifcie a ksiazki do micry po lifcie z elektronicznym gaznikiem nie ma...

 

a ta kssiazeczka od sunny ma bardzo dobrze wszystko opisane, np kiedy komp odcina paliwo itp itp itp

 

pzdr. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Greg Sz-N

No widze widze, jeszcze się tak nie zagłębiałem bardzo bardzo bo sesja idzie więc stoje z rozgrzebanym silnikiem ale jak będe regulował to się przyda hehe, thx jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...