Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K10] Micra Service Manual - do pobrania


Gość Matimon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

juz kupe tutaj linkow jest do manuala po angielsku, to zadna nowosc, jakbys mial manual do micry k10 po lifcie (elektrocznicny gaznik) to wtedy by bylo odkrycie ;) chociaz nie wiem czy on nawet istnieje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz kupe tutaj linkow jest do manuala po angielsku, to zadna nowosc, jakbys mial manual do micry k10 po lifcie (elektrocznicny gaznik) to wtedy by bylo odkrycie ;) chociaz nie wiem czy on nawet istnieje ;]

 

A takie cosik?:

http://cgi.ebay.pl/Nissan-Micra-Workshop-M...1QQcmdZViewItem

 

Chcialem kupic ale straszne czary sa zeby zaplacic w GB....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haynes to nie nissan wiec to jest ksiazka typu sam naprawiam swoje auto... w angli kosztuje grosze, sam na to poluje ale sprowadzenie nawet takiej ksiazeczki to juz troszke koszty :D ja mowilem o manualu by NISSAN taki jaki mamy do k10 przed liftem

 

ewentualnie mozna sie zlozyc na to, ktos kupi zeskanuje i bedziemy mieli HAYNES'a w wersji elektronicznej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Greg Sz-N

Kurka no problemy sa straszne z tymi K10 po lifcie, tzn z instrukcjami do niech, Autodata nawet nie ma pełnych danych ;-/ Może faktycznie zrobimy jakąś zrzute na taki egezemplarz za GBP ;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys mial manual do micry k10 po lifcie (elektrocznicny gaznik) to wtedy by bylo odkrycie chociaz nie wiem czy on nawet istnieje ;]

 

To co istnieje, to są jakieś skany. Wtedy jeszcze nie było wydań na CD, a nie spotkałem się , żeby Nissan starą wersję książkową wydał na CD. Także, żeby coś było, to musi to ktoś najpierw w jakiś sposób skopiować, żeby ewentualnie udostępnić. W przypadku np. Sereny czy P10 to jest około 3000 stron. A więc jeśli chodzi o te 'manuale', które były w 'książce', to chyba nie ma na co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A orientuje się ktoś czy do takiego wynalazku jak K11 po lifcie, jest szansa na service manual???

Moja micra puki co się nie psuje (2000) ale tam już jest taka "ameryka" z instalacją i elektroniką, że jak coś padnie to bez instrukcji ciężko będzie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś czy do takiego wynalazku jak K11 po lifcie, jest szansa na service manual???

 

K11 to był jeden z ostatnich modeli do których był manual w wersji papierowej, niecałe 3000 stron. Myślisz, że istnieje taki dobroczyńca, który to skopiował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K11 to był jeden z ostatnich modeli do których był manual w wersji papierowej, niecałe 3000 stron.

No tego się własnie obawiałem... bo gdyby było na CD to pewnie już byśmy mieli...

 

Myślisz, że istnieje taki dobroczyńca, który to skopiował?

Jak ktoś ma dostęp, to jestem gotowy zrobić skan tych 3k stron i udostępnić na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość janusztrzcinski

Czy mogłby mi ktoś przesłać tą serwisówke od k10 na skrzynke.Dzięki z góry janusztrzcinski@tlen.pl

 

[ Dodano: Sro 11 Kwi, 2007 11:10 ]

Czy mógły ktoś przesłać mi serwisówke od k10 na moja skrzynke.Dzięki. janusztrzcinski@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógły ktoś przesłać mi serwisówke od k10 na moja skrzynke.Dzięki. janusztrzcinski@tlen.pl

 

Nie ma problemu tylko nie wiem czy jest ona cała mam tylko 401 stron.

Nie sa one najlepszej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłanie na e-mail troche zajeła by czasu, jest to dosyć obszerny pdf, wiec jeśli ktoś może mi podać adres jakiegoś serwera gdzie moge to wrzucić to to zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich!!!

Jestem tu nowy jako formumowicz i zupełnie przypadkiem was znalazlem. Posiadam Micrunie1.2 lx z bardzo zdrowym silnikeim czego dowodzą starty i wygrane na wyscigach 1/4 mili (nie to żebym sie chwalił) w starachowicach! Swija droga to gdybyscie mieli kiedys po drodze to wpadajci, zapewniam ze bedziecie mile widziani!!!

Szczegóły www.motokopytko.pl (wchodzcie od razu na forum-tam są wszelkie informacje)

Mam pytanko czy jest ktos tutaj ze świetokrzyskiego??? A tak na nawiasie to spadacie mi z nieba z ta serwisówka- ile ja sie tego na szukałem???:)

 

Pozdro

ebdik - ostrowiec św

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy jest ktos tutaj ze świetokrzyskiego???

Witaj ebdik poniżej podaję link do tematu, gdzie umawiamy się na spotkania w grupie świętokrzyskiej NKP...(propozycje spotów mile widziane ;) )

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=24980

Na początek zgłoś się do moderatora naszej grupy (INC) o zapisanie Cię do Naszego oddziału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość mistrz_1

Witam mam papierową wersje książki NISSAN MICRA K10 "OWNERS WORKSHOP MANUAL" 1983 to 1993 ; 988 cc 1235 cc firmy Haynes, oczywiście w języku angielskim. Kupiłem ja jakiś czas temu od takiego gościa za kupę kasy ale niestety mimo wszystko ciężko mi z niej korzystać. Jeśli komuś nie przeszkadza język angielski i jest zainteresowany proszę pisać...chętnie wystawię ją na allegro albo coś w tym stylu.

Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o jenyy :) ile chcesz za nią ? a moze podzielisz sie nią na forum (skan ksiazki) chyba wszyscy uzytkownicy k10 by Cie wtedy ozłocili :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mistrz_1

Sorki że nic nie pisałem ale jakiś czas nie miałem dostępu do neta. Cieszę się że książka ta budzi takie zainteresowanie:] Książka jest w bardzo dobrym stanie. Przekopałem pół internetu żeby zdobyć jakąś książkę do k10 aż w końcu znajomy sprowadził mi ją z Anglii. Książka jest w twardej oprawie. Dałem za nią 70zł razem z przesyłką. Jeśli jesteście zainteresowani to nie ma najmniejszego problemu. A co do skanowania to niestety nie mam skanera ani możliwości skanowania. Cena oczywiście do dogadania :) jak coś to proszę pisać gg:9877317

Pozdrawiam Paweł

 

[ Dodano: Sro 04 Lip, 2007 21:49 ]

No niestety już za późno...kolega z forum już tą książkę kupił :) Życzę udanej lektury!! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...