Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światła w QQłce


Gość Kasjer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem takie http://allegro.pl/zarowka-led-6-smd-c5w-c10w-31mm-rurki-36-39-41-42-i5598982839.html

z przodu też wymieniłem na białe zimne, jest lekko niebiesko ale w sumie fajny efekt. generalnie wszystkie wymieniłem na ledy, w schowku, bagazniku i pozycje - ale pozycje załozyłem ciepłe - bałem się żeby policja się nie czepiała bo zimne było nieco niebieskie i się rzucały w oczy

 i te z tylu i z przodu świecą identycznie?, bo m się udało tego idealnie dobrać :)

Edytowane przez peceq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 i te z tylu i z przodu świecą identycznie?, bo m się udało tego idealnie dobrać :)

tak, kupiłem u tego samego sprzedawcy o teoretycznie takiej samej barwie i świecą tak samo. Na szczęście groszowe koszty te żarówki, nie trzeba canbusa itp :)

Edytowane przez slik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, kupiłem u tego samego sprzedawcy o teoretycznie takiej samej barwie i świecą tak samo. Na szczęście groszowe koszty te żarówki, nie trzeba canbusa itp :)

Dla mnie one były troche za bardzo niebieskie, aktualnie przymierzam się do tradycyjnych żarówek ale w wersji biały zimny np od Philipsa itp, ktoś z was posiada ? chodzi mi o to żeby nie były za bardzo niebieskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa jeszcze ledy białe ciepłe, takie jako pozycje z przody włożyłem. Wymieniłem na ledy żeby dłużej świeciły - głównie o schowek mi chodziło i już poszła cała reszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie one były troche za bardzo niebieskie, aktualnie przymierzam się do tradycyjnych żarówek ale w wersji biały zimny np od Philipsa itp, ktoś z was posiada ? chodzi mi o to żeby nie były za bardzo niebieskie...

Ja jak wrzuciłem na górne światełka z przodu LED-y to wyglądało jak dla mnie tragicznie, jak mega mocna jarzeniówka.. więc z powrotem włożyłem zwykłe żółte żaróweczki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ten typ tak ma w ciągu roku 7 żarówek już mi poszło, zauważyłem że najczęściej się przepalają jak gasze-uruchamiam silnik ze światłami w pozycji AUTO

Ja na zwykłych żarówkach przejeździłem rok czasu az spaliła się jedna H7

Czy ktoś wie gdzie jest wielofunkcyjna kostka od przełączania świateł mijania/długie/przeciwmgielne. Gdzieś jest zwarcie gdyż światła mijania włączają sie tylko ze światłami drogowymi a powinny ze światłami mijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dzis wymienialem żarowke od wiateł mijania i zobaczylem że nie mam swiatel postojowych.Może głupie pytanie czy one sa w qasce po lifcie,od niedawna mam auto ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz żarówek i gniazd??? Czy nie,masz świateł???


W tym temacie masz opisane...przeleć go a wiele się dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wymienialem żarowke od wiateł mijania i zobaczylem że nie mam swiatel postojowych.Może głupie pytanie czy one sa w qasce po lifcie,od niedawna mam auto ..

 

no są... każde auto ma, bo to wynika z przepisów.

 

postojówki są na górze reflektora i chyba często się przepalają... u mnie jedna nie pali, druga jak chce. wymiana jest trudna i odpuściłem ;) trzeba wyjąć poprzez obrót w lewo razem z wtyczką i oprawką i dopiero potem wymienić żarówkę, ale dostęp jest mało wygodny

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się już znalazłem ,faktycznie przepalone żarówki były.Parę miesięcy jazdy 4 żarówki wymieniłem,coś szybko się przepalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Załóż sobie dobre ledowe W5W i będziesz miał spokój.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Qqłka musiałaby mieć taki sam wytrzeszcz "oczu" jak Note :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czy ktoś jest w stanie poradzić mi jak wymienić żarówkę w bagażniku? Wymieniłem już żarówki w całym wnętrzu, ale z tą mam problem a nie chciałbym nic urwać.

Dodatkowo żarówka świeci się cały czas po otworzeniu bagażnika, trzeba by było wyjąć chyba bezpiecznik? pytanie który? 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony zaczep z drugiej  zatrzask.podważysz i wyjdzie.Prz lampce jest wtyczka ,moż a wypiąć

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony wyszła właśnie bardzo lekko, z drugiej niestety nie chciała wyjść mimo, że dość mocno ciągnąłem - stąd moje pytanie wczoraj :)

Dzięki za wskazówki, jutro spróbuję raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...