Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mijesce montażu CB w Terrano 2 (R20)


prawnik18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar na stałe zamocować CB w Tyranku 2.

Gdzie zazwyczaj mocujecie CB. Chciałem dodać, że mój nadajnik jest dość duży (President Jackson II). W poprzednich moich autach, bez poroblemu mieścił się na tunelu środkowym po stronie pasażera, trochę do przodu od lewarka zmiany biegów. W Terrano nie ma tyle miejsca...

Co doradzacie ?

Pzdr.

p18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

przylaczam sie do pytania , ja u siebie wsadzilem radi bez stalego montazu w ta pulke przy lewarkach zm bieg ale co w jade na jakas nierownosc to kurna wypada tez mam duze radio alan plus multi

Najlepiej kupić CB o wymiarach zwykłego radia i zamontować je w schowku na dokumenty na samym dole w środkowej konsoli. Trzeba wtedy odciąć tylną część schowka i poprzecinać go w czterech rogach (wzdłuż). Naprawdę bardzo fajnie wygląda.Ja zamontowałem CB Yosan EXCALIBUR i jest SUPER wygląda jak montowane oryginalnie."schowek bardzo łatwo się wypina, trzeba pociągnąć)

Jeśli ktoś potrzebuje zdjęć to piszcie-wkleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

a montował ktoś w tym schowku presidenta harry III? gdzie i jak najlepiej upchnoć te radyjko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...