Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kluczyk inteligenty a uruchomienie antynapadu


Gość latte

Rekomendowane odpowiedzi

mam ten mądry kluczyk i według instrukcji powinno zadziałać uruchomienie systemu, ale za chiny nie działa. Postępuję według tego co napisano i nie wychodzi. Cały czas odblokowują się wszystkie drzwi.

Może też mieliście podobny problem?

I druga sprawa, automatyczne włączanie świateł. Przełącznik jest na auto, a światła nie zapalają się przy uruchomieniu ślinika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten mądry kluczyk i według instrukcji powinno zadziałać uruchomienie systemu, ale za chiny nie działa. Postępuję według tego co napisano i nie wychodzi. Cały czas odblokowują się wszystkie drzwi.

Może też mieliście podobny problem?

I druga sprawa, automatyczne włączanie świateł. Przełącznik jest na auto, a światła nie zapalają się przy uruchomieniu ślinika.

Antynapadu nie próbowałem bo mnie ta funkcja denerwuje.

 

Co do świateł - AUTO oznacza, że zapalą się gdy zapadnie zmrok, a nie zawsze po uruchomieniu silnika. Tak jak z wycieraczkami, w ustawieniu AUTO nie działają zawsze tylko wtedy gdy spadnie deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I druga sprawa, automatyczne włączanie świateł. Przełącznik jest na auto, a światła nie zapalają się przy uruchomieniu ślinika.

Tak jak pisze Synkro ... i dlatego musisz pokrętło przekręcić na sam koniec. Wtedy światła będą automatycznie się włączać kiedy uruchomisz silnik i wyłączać kiedy silnik wyłaczysz ... i jak dobrze pamietam automatycznie włączą sie światła kabiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antynapadu nie próbowałem bo mnie ta funkcja denerwuje.

 

Co do świateł - AUTO oznacza, że zapalą się gdy zapadnie zmrok, a nie zawsze po uruchomieniu silnika. Tak jak z wycieraczkami, w ustawieniu AUTO nie działają zawsze tylko wtedy gdy spadnie deszcz.

 

tak w końcu doczytałam o tych światłach, czyli w naszych warunkach funkcja nie do użycia, bo i tak musimy mieć włączone cały czas.

Jeśli chodzi o uruchamianie przy zapalaniu silnika to działa po przekręceniu do końca to fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w końcu doczytałam o tych światłach, czyli w naszych warunkach funkcja nie do użycia, bo i tak musimy mieć włączone cały czas.

Jeśli chodzi o uruchamianie przy zapalaniu silnika to działa po przekręceniu do końca to fakt.

 

 

Niewiem czy to będzie działać, ale mam zamówionego Qashqai'a na listopad i odrazu mam mieć w salonie domontowane przez serwis światła do jazdy dziennej (które maja w dodatkach)- podobno maja sie automatycznie wlaczyc po odpaleniu silnika a gdy wlaczy sie swiatla mijania to te do jazdy dziennej maja zgasnać wiec może to bedzie działało w opcji "Auto" ale nie jestem pewny tego bo mi nie wytłumaczono - Mam nadzieje ze dobrze zrozumialem treść

 

 

A jak sie sprawuje inteligentny kluczyk ? Macie może zamontowany alarm odrazu do tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak z wycieraczkami, w ustawieniu AUTO nie działają zawsze tylko wtedy gdy spadnie deszcz.

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie czasem wycieraczki uruchamiają się przy suchej szybie w momencie włączenia zasilania. Dzieje się to chyba wtedy, gdy przy ostatnim wyłączeniu zasilania wycieraczki były ustawione na AUTO i pracowały (padał deszcz). Wkurza mnie to i staram się nie zostawiać wycieraczek w pozycji AUTO ale nie zawsze się o tym pamięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie czasem wycieraczki uruchamiają się przy suchej szybie w momencie włączenia zasilania. Dzieje się to chyba wtedy, gdy przy ostatnim wyłączeniu zasilania wycieraczki były ustawione na AUTO i pracowały (padał deszcz). Wkurza mnie to i staram się nie zostawiać wycieraczek w pozycji AUTO ale nie zawsze się o tym pamięta.

Mnie się to przytrafiło raz w zimie, przez nieuwagę zostawiłem wycieraczki w pozycji AUTO. Instrukcja ostrzega, że tak się może dziać.

Normalnie NIGDY nie zostawiam wycieraczek na AUTO, zresztą świateł też nie bo mi się włączają przy wjeżdżaniu do garażu (a ksenonom podobno bardziej szkodzi włączanie niż świecenie), po wyłączeniu samochodu prewencyjnie popycham dźwigienkę wycieraczek do góry, żeby wszystko powyłączać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...