Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Plastik przedniego siedzenia


denzo

Rekomendowane odpowiedzi

Już raz wymieniałem plastik przedniego siedzenia kierowcy, wyłamuje się górny zaczep który ma szerokość 0,5 cm dla mnie jest do wada, powinien być szerszy i mocniejszy

Proszę jeżeli ktoś miał taki przypadek, lub jego osłona odstaje w górnej części od siedzenia , o podzielenie się tą informacją

Zamówiłem kolejną osłonę - cena 80 zł

 

 

denzo

post-29055-1285408240,5303_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w testowanym przeze mnie modelu QQ+2 też tak odstawało. Sprzedawca twierdził, że pewnie ktoś to oderwał. Wydaje mi się, że w tym modelu takie niedoróbki to chleb powszedni. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w testowanym przeze mnie modelu QQ+2 też tak odstawało. Sprzedawca twierdził, że pewnie ktoś to oderwał. Wydaje mi się, że w tym modelu takie niedoróbki to chleb powszedni. Pozdrawiam

U mnie problem taki nie występuje. BTW - kiedyś rozmawiałem z serwisantem na temat QQ, zeszło na tapicerkę, serwisant twierdził, że problemy z fotelami (różne) występują zdecydowanie częściej w autach z czarną niż w autach z pomarańczową tapicerką. Ciekawe, może po prostu jest ich więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...