Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy fabryczne CD wyświetla CD text


Meru

Rekomendowane odpowiedzi

Nagrałem płytkę cd za pomocą paragramu Nero w domu jak włożyłem do "wieży" wyświetlało tytuły piosenek, ta sama płytka włożona do zmieniarki CD w aucie i brak tytułów piosenek tylko Track 1,2 itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem płytkę cd za pomocą paragramu Nero w domu jak włożyłem do "wieży" wyświetlało tytuły piosenek, ta sama płytka włożona do zmieniarki CD w aucie i brak tytułów piosenek tylko Track 1,2 itd.

Czyli wszystko w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie pokazuje.

 

A u mnie dla niektórych płyt pokazuje, np Czesław Śpiewa - Debiut. Nie wiem od czego to zależy, ale pewnie od standardu opisu.

 

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem. Musisz zaznaczyć przy nagrywaniu CD TEXT i uzupełnić metadane we wszystkich możliwych oknach. Czasem sama nazwa pliku nie wystarczy. To nie winamp, że wszystko wyświetli ;) Tylko nie pamiętam czy pokazuje tylko autora i tytuł płyty podczas wczytywania, czy poszczególne kawałki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dla niektórych płyt pokazuje, np Czesław Śpiewa - Debiut. Nie wiem od czego to zależy, ale pewnie od standardu opisu.

 

Pozdrawiam

Mariusz

W connect pokazuje, w zwykłym radiu ze zmieniarką nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...