Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ubezpieczenie rocznego QQ Visia 1,6


hb7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej , w listopadzie będe musiał ubezpieczyć mojego rocznego QQ Visia 1,6 ( rok temu gdy kupowałem w nissanie zaoferowano mi ubezpieczenie w Hesti - ok 2,2 tyś - za QQ zaplaciłem 63 tys) kogo polecacie z ubezpieczycieli , z jakim kosztem muszę się liczyć ( zniżki 40% )

z góry dzięki za odpowiedź i pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google i kilka telefonów. Ja od wielu lat ubezpieczam się w Hestii z szerokim pakietem dodatków i chwalę sobie. Spokojna głowa i pewność pomocy od ubezpieczyciela.

Edytowane przez sceptyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google i kilka telefonów. Ja od wielu lat ubezpieczam się w Hestii z szerokim pakietem dodatków i chwalę sobie. Spokojna głowa i pewność pomocy od ubezpieczyciela.

 

 

ja w bre banku ubezpieczam zawsze

mbank.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście polecam Hestię-bo jestem agentem Hestii :rolleyes: Jeśli ktoś z szanownych Kolegów chce indywidualne wyliczenie to proszę o info. Wyliczę-tak aby zadowolenie oczywiście było po stronie Klienta :rolleyes:

 

hej , w listopadzie będe musiał ubezpieczyć mojego rocznego QQ Visia 1,6 ( rok temu gdy kupowałem w nissanie zaoferowano mi ubezpieczenie w Hesti - ok 2,2 tyś - za QQ zaplaciłem 63 tys) kogo polecacie z ubezpieczycieli , z jakim kosztem muszę się liczyć ( zniżki 40% )

z góry dzięki za odpowiedź i pozdr

Trochę mało danych, jak podasz swój wiek, kod pocztowy miejsca zamieszkania wyliczę Ci w Hestii i sobie porównasz :rolleyes:

Np. dla QQ 1,6 z 2009 (63.000) dla Warszawy, właściciel 40 lat, 6 lat jazdy bezszkodowej składka za 1 rok OC/AC/NNW jednorazowa wynosi ok. 2900,- Kryterium istotnym jest miejsce zamieszkania , wiek kierowcy i ilość bezszkodowych lat. Oczywiście wyliczenie jest baaardzo ogólne i przykładowe, z uwzględnieniem napraw z nowymi częściami i ze zniesionym udziałem własnym. Zachęcam aby brać pod uwagę opinię o ubezpieczycielu, likwidację szkód i pomoc asistance. Może i można znaleźć tanie ubezpieczenie direct-internetowe ale pytanie czy warto? Podejrzewam, że na początku Dealer proponuje pakiety dealerskie-i owszem to się najbardziej opłaca. Jeśli Dealer ma możliwość nam zaoferować pakiet dealerski, to trzeba korzystać nawet przez pierwsze kilka lat.

Edytowane przez meridion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie kolego mam w Bre ubezpieczenia pakiet maksymalny

po roku zapłaciłem za kaszkę 1180 zł z hestia stacjonarnie proponowała mi za 2100

w hestii przez bre Bank wychodziło 1200 coś

wniosek z tego taki, że przedstawiciele i placówki muszą zarobić na siebie

Edytowane przez Kserokop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie kolego mam w Bre ubezpieczenia pakiet maksymalny

po roku zapłaciłem za kaszkę 1180 zł z hestia stacjonarnie proponowała mi za 2100

w hestii przez bre Bank wychodziło 1200 coś

wniosek z tego taki, że przedstawiciele i placówki muszą zarobić na siebie

Hestia nie sprzedaje przez Bre tylko likwiduje szkody:) pewnie ze trzeba szukać porównywać oferty a i tak ubezpieczenie jego wartość i zalety poznajemy w przypadku szkody lub kradzieży autka.

 

Jak mi coś się stanie: awaria, brak paliwa, kolizja, chce wykonać telefon i otrzymać pomoc, samochód zastępczy, holowanie autka i aby nic mnie nie interesowało poza podpisaniem dokumentów to muszę zapłacić ok 2.000. Jak jestem oszczędny i odważny to biorę samo obowiązkowe OC i to wychodzi najtaniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem kolego ale wejdź sobie na stronkę mBanku i zobaczysz,że masz wybór u nich na BRE UBEZPIECZENIA, BENEFIA, HESTIA, I JESZCZE COS

Jest jest ale produkty i partnerzy-Hestia jest partnerem-likwiduje szkody:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało danych, jak podasz swój wiek, kod ......

 

Samochód kupiony w listopadzie 2009 ( 63 000 ) Visia 1,6 benzyna ( wartośc ubezpieczenia przy zakupie w Hestii ok 2,2 tys )

auto jest zarejestrowane na żone lat 33 ( może mnie nie zabije ;)), 41-909 Bytom , prawo jazdy wydane 27 grudnia 2001- bez wypadków

jesteś w stanie wyliczyć na jaką składke musze się przygotować w hestii?

z góry dziękuje za pomoc:)

Edytowane przez hb7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało danych, jak podasz swój wiek, kod ......

 

Samochód kupiony w listopadzie 2009 ( 63 000 ) Visia 1,6 benzyna ( wartośc ubezpieczenia przy zakupie w Hestii ok 2,2 tys )

auto jest zarejestrowane na żone lat 33 ( może mnie nie zabije ;)), 41-909 Bytom , prawo jazdy wydane 27 grudnia 2001- bez wypadków

jesteś w stanie wyliczyć na jaką składke musze się przygotować w hestii?

z góry dziękuje za pomoc:)

Jeśli bezszkodowość jak napisałeś dotyczy również AC, to w Hestii OC/AC (z kradzieżą)/NNW z assistance i naprawami z nowymi częściami, bez udziału własnego w szkodzie wyniosłoby- 2182,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...